Piotr Płotka ze srebrnym medalem Amatorskiej Ligi MMA

piotr-plotka
istotne.pl 0 zawody, gladiator, mma, płotka

W październiku pisaliśmy, że Piotr Płotka, zawodnik Klubu Sportów Walki „Gladiator” Bolesławiec i żołnierz świętoszowskiej 10 Brygady Kawalerii Pancernej zajął pierwsze miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostw Służb Mundurowych w MMA (mieszane sztuki walki).

1 grudnia zawodnicy Gladiatora wystartowali we wrocławskiej Amatorskiej Lidze MMA. Turniej był bardzo mocno obsadzony zawodnikami z całej Polski (250 fighterów). Piotr Płotka wywalczył srebro w kategorii do 73 kg. Arkadiusz Skóra przegrał w ćwierćfinale zawodów MMA (kategoria 67 kg), a Karol Kłosowski odpadł w pierwszej rundzie mistrzostw Polski MMA juniorów – po zaciętej walce z późniejszym brązowym medalistą (63 kg).

Mateusz Kolanek (kategoria 87 kg) i Mateusz Pawlikowski (67 kg) odpadli w pierwszej rundzie turnieju brazylijskiego jiujitsu.

Drugi z lewej: Piotr PłotkaDrugi z lewej: Piotr Płotkafot. KSW Gladiator

(informacja: KSW Gladiator/ii)