Prawo do szacunku – Dolnośląskie Centrum Prawne

Marcin Zatwarnicki
fot. Marcin Zatwarnicki Marcin Zatwartnicki stworzył Centrum Prawne, w którym świadczona jest pomoc ludziom potrzebującym wsparcia w zakresie przysługujących im roszczeń o odszkodowania z tytułu m.in. wypadków i kolizji drogowych, wypadków przy pracy oraz innych zdarzeń losowych.
istotne.pl 0 marcin zatwarnicki, dolnośląskie centrum prawne

Reklama

W Dolnośląskim Centrum Prawnym (DCP) problemy prawne rozwiązywane są w przyjaznej, pełnej szacunku atmosferze. Marcin Zatwarnicki, właściciel DCP w Bolesławcu, oferuje swoim klientom szeroko pojętą pomoc zarówno w zakresie uzyskania należnego im odszkodowania, jak i chociażby w zakresie obsługi i egzekucji wierzytelności. Jego celem – i jednocześnie marzeniem – jest, aby Centrum stało się miejscem, w którym każdy znajdzie potrzebne mu wsparcie.

– Przez całe życie zawodowe i prywatne kieruję się prostą zasadą szacunku do drugiego człowieka – mówi Marcin Zatwarnicki. – Dlatego Państwa cele, ale także zmartwienia, są moimi celami i problemami. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by pomóc Państwu urzeczywistnić plany lub uporać się ze zmartwieniami. W Centrum stawia się na przyjazną atmosferę i na wsłuchanie się w bolączkę konkretnego człowieka, dlatego zapraszam na kawę, przy której chętnie wysłucham tego, czym chcieliby Państwo się ze mną podzielić. Następnie udzielę Państwu rad lub realnego wsparcia. Wszystko zależy od sytuacji – obiecuje właściciel DCP.

W DCP to empatia jest wyznacznikiem świadczenia usług prawnych, które są na naprawdę najwyższym możliwym poziomie. Marcin Zatwarnicki zdobywał swoje doświadczenie zawodowe przez lata, pracując m.in. w jednej z największych wrocławskich Kancelarii Prawnych zajmujących się zarządzaniem oraz egzekucją wierzytelności oraz w Kancelarii Radców Prawnych obsługującej największe Towarzystwa Ubezpieczeniowe w kraju.

– To w dotychczasowej pracy zawodowej zetknąłem się z problemami ofiar wypadków komunikacyjnych oraz poszkodowanych przez inne zdarzenia losowe – opowiada Marcin Zatwarnicki. – Wielką zaletą tamtej pracy był fakt, iż od wewnątrz poznałem mechanizmy funkcjonowania firm ubezpieczeniowych i teraz jestem w stanie skutecznie „walczyć” z nimi o interesy moich klientów i najwyższe odszkodowania dla nich. Chętnie będę Państwa wspierał zarówno w kwestiach prawnych dotyczących życia prywatnego, jak i zawodowego. Jestem magistrem prawa. Niemniej nadal szkolę się i kontynuuję naukę na studiach doktoranckich na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Dzięki temu mają Państwo pewność, że nad Waszymi sprawami pracuje prawnik z szeroką wiedzą oraz bogatym doświadczeniem, a nie osoba, która nie ma w tym względzie żadnych kompetencji merytorycznych – dodaje Marcin Zatwarnicki.

Marcin ZatwarnickiMarcin Zatwarnickifot. Marcin Zatwarnicki

Zakres usług Dolnośląskiego Centrum Prawnego

Pomoc prawna

  • W Centrum oferujemy Państwu wsparcie merytoryczne w relacjach zarówno z podmiotami prywatnymi, jak i publicznymi. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, gdy konieczne staje się wyjaśnienie powstałych wątpliwości prawnych oraz sporządzenie stosownych dokumentów. Jesteśmy także gotowi wspierać Państwa aktywnie w toku postępowań toczących się przed organami administracji publicznej.

Stosunki gospodarcze

  • Oferujemy Państwu także wsparcie w relacjach z innymi podmiotami prywatnymi. Służymy pomocą zarówno w procesie negocjowania, jak i przygotowywania umów cywilnoprawnych oraz gospodarczych. Niech naszym dodatkowym atutem w tym zakresie będzie znajomość przepisów prawa Unii Europejskiej oraz prawa prywatnego międzynarodowego. Bogata wiedza w tym zakresie i zainteresowanie tematyką związaną ze swobodnym przepływem osób, towarów i usług pomiędzy Państwami Członkowskimi UE znalazły również odzwierciedlenie w prowadzonej przez Marcina Zatwarnickiego pracy badawczej prowadzonej w ramach studiów doktoranckich na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Likwidacja szkód osobowych

  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji również w zakresie likwidacji szkód osobowych powstałych w następstwie nieszczęśliwych wypadków. Służymy wsparciem już od momentu wystąpienia zdarzenia powodującego szkodę, poprzez postępowanie likwidacyjne, aż do uzyskania zadowalającego Państwa zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Likwidacja szkód majątkowych

  • Służymy Państwu pomocą także w przedmiocie usuwania skutków zdarzeń losowych powodujących szkodę w Państwa majątku. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od momentu wystąpienia zdarzenia powodującego szkodę, poprzez postępowanie likwidacyjne, aż do uzyskania zadowalającego Państwa odszkodowania za powstałą szkodę.

Windykacja wierzytelności

  • W zakresie świadczonych przez siebie usług oferujemy Państwu także wsparcie w egzekwowaniu przysługujących Państwu wierzytelności.

Dolnośląskie Centrum Prawne

ul. Grunwaldzka 6/8,
59-700 Bolesławiec

tel. (+48) 75-640-10-01
tel. kom. (+48) 720-860-500

E-mail: [email protected]

Czynne:
pon. – pt. od 8:00 do 17:00

Więcej o usługach świadczonych przez DCP dowiedzą się Państwo z strony Dolnośląskiego Centrum Prawnego.

Marcin ZatwarnickiMarcin Zatwarnickifot. Marcin Zatwarnicki