Przegrana seniorów BKS w Wąsoszu

Logo BKS Bobrzanie Bolesławiec
istotne.pl 0 mecz, orla, wąsosz, bks bolesławiec

Oddala się szansa na utrzymanie zespołu BKS w IV lidze dolnośląskiej. W niedzielę, 25 maja, bolesławianie przegrali wyjazdowe spotkanie z Orlą Wąsosz 2:3 (0:2). Już do przerwy BKS przegrywał 0:2, po bramkach Bartosza JurgiŁukasza Stuczyka. Po przerwie kontaktowego gola dla naszej drużyny zdobył Marcin Kraśnicki (57 minuta). Osiem minut później, po dośrodkowaniu Dariusza Bryjka, własnego bramkarza pokonał Tomasz Dąbrowski i było 2:2.

W 75 minucie gospodarze zdobyli zwycięskiego gola. Na listę strzelców wpisał się Łukasz Ostrowski. W końcówce spotkania boisko musiał opuścić Marek Majka (czerwona kartka) i bolesławianie kończyli mecz w 10. Do zakończenia rozgrywek pozostały jeszcze trzy kolejki spotkań. W najbliższej BKS będzie podejmował Pogoń Oleśnicę.