Istotne.pl w pięciu miastach

istotne-logo
fot. Krzysztof Gwizdała Nasza strona funkcjonuje w Bolesławcu, Jeleniej Górze, Legnicy, Lubinie i Zgorzelcu. Dopasowana do tabletów i smartfonów. Atrakcyjna dla reklamodawców i przyjazna dla czytelników.
istotne.pl 0 istotne.pl, urodziny

Reklama

Istotne.pl zwiększają pięciokrotnie swój zasięg. Nowa strona jest przejrzysta i świetnie dostosowuje swój wygląd do urządzeń mobilnych (tablety, smartfony). Na stronie będzie mniej reklam, ale będą one wyświetlane na większej liczbie podstron. Dla reklamodawców oznacza to lepszą widoczność ich banerów i 10-krotnie większą liczbę wyświetleń.

Darmowe ogłoszenia drobne są wyświetlane w pięciu miastach. Uprościliśmy system ich dodawania i przeglądania. Jeśli ktoś będzie chciał wyróżnić swoje ogłoszenie, zrobi to tanio i w prosty sposób. Firmy zaś mogą równie łatwo umieścić zwykły lub wyróżniony wpis do bazy.

Czytelnicy mogą logować się przez Facebooka i Google+. System komentarzy na forum został uproszczony. Na stronie głównej znajdują się: wiadomości, rankingi, widok z kamer, galeria oraz – po lewej stronie – ogłoszenia drobne, baza firm, kalendarz i pogoda.

Portal Istotne.pl działa od 10 lat i wszystkie opisywane zmiany wprowadziliśmy z okazji naszych urodzin. Czytelnicy mogą nam pomóc w testowaniu nowego portalu i wszelkie uwagi przekazywać przez formularz kontaktowy. Będziemy je na bieżąco czytać.

Zapraszamy do korzystania z nowego portalu i polubienia nas na Facebooku. Dziękujemy.

Reklama