BKS – GKS Raciborowice 6:0

Piłkarze BKS
fot. MZ W ostatnim meczu kontrolnym bolesławianie wysoko pokonali zespół z Raciborowic. Bramki dla BKS zdobyli Emmanuel Ohagwu (3), Daniel Ziółkowski, Marcin Kraśnicki i Radosław Pawlusiński.
istotne.pl 0 mecz, piłkarz, bks bolesławiec

Ostatni sparing przed ligowymi rozgrywkami piłkarze BKS rozegrali w Raciborowicach w środę (6 sierpnia). Przeciwnikiem piłkarzy Andrzeja Kisiela był miejscowy GKS, beniaminek klasy okręgowej. Mecz można podsumować jako jednostronne widowisko. Na samym początku spotkania gospodarze próbowali dotrzymać kroku czwartoligowcom, lecz sił im wystarczyło jedynie na pierwsze 15 minut. Później mecz zdominował BKS.

Piłkarze BKS Bolesławiec i GKS RaciborowicePiłkarze BKS Bolesławiec i GKS Raciborowicefot. MZ

W pierwszej połowie bolesławianie zdobyli cztery gole. Trzy z nich były autorstwa Emmanuela Ohagwu. Jedno trafienie dołożył jeszcze Daniel Ziółkowski. Po zmianie stron prowadzenie gości podwyższyli jeszcze Marcin Kraśnicki i Radosław Pawlusiński. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:0 dla BKS.

W najbliższą niedzielę, 10 sierpnia, o godzinie 17:00, BKS rozegra wyjazdowe spotkanie w ramach I rundy Okręgowego Pucharu Polski. Mecz odbędzie się na boisku w Łaziskach. Przeciwnikiem bolesławian będzie tamtejszy LZS.

Mecz z GKS Raciborowice BKS rozpoczął mecz w składzie: Purta – Janicki, Wakulski, Dudkiewicz, Bryłkowski, Bochnia, Tymków, Dudka, Kliwak, Ziółkowski, Ohagwu. W drugiej połowie zagrali: Pazio, Kraśnicki, Dzięgleski, Jaśkiewicz, Pawlusiński, Kapusz.