Medź Legnica - GKS Katowice 4:2

Miedź Legnica - logo
istotne.pl 0 mecz, miedź legnica, piłkarz, miasto legnica

W niedzielę (10 sierpnia) piłkarze Miedzi Legnica rozgrywali drugą kolejkę spotkań. Legniczanie podejmowali u siebie GKS Katowice. Mecz zakończył się zwycięstwem Miedzi 4:2 (2:0). Gole dla Legnicy zdobyli: Feruga (27 minuta), Szczepaniak (33 minuta), Lenkiewicz (56 minuta) i Garuch (60 minuta - karny). Dla gości bramki strzelali: Pitry (48 minuta) oraz Goncerz (50 minuta - karny). Watro wspomnieć, że oba rzuty karne poprzedziły czerwone kartki. Boisko za faule musieli opuścić: Zgarda (Miedź) oraz Jurkowski (GKS). Za faul taktyczy czerowną kartkę także obejrzał Pielorz (GKS).