Siatkarki Volleya odnoszą kolejne sukcesy

Siatkarki blokują piłkę
istotne.pl 0 turniej, volley bolesławiec

Siatkarki UKS Volley w trakcie gier przygotowawczych do sezonu ligowego wzięły udział w trzech turniejach: w Cottbus (Niemcy), Bolesławcu oraz Lubsku. Bolesławianki zmierzyły się 5 drużynami z Polski i Niemiec: HSV Cottbus, VfB Offensiv Eisenhuttenstadt, OSiR Lubsko, MKS MOS Wrocław i Promień Żary. Nasze zawodniczki mimo młodego wieku nawiązały wyrównaną walkę z bardziej doświadczonymi rywalkami i wygrały wszystkie spotkania, nie tracąc seta.

• Promień Żary - Volley Bolesławiec 0:2

Najlepszą zawodniczką turnieju w Bolesławcu została wybrana Marta Wojdyła, a najlepszą libero – Martyna Ochocka.

Przed wrześniowymi zawodami bolesławianki rozegrały sparingi z MKS MOS Wrocław oraz MKS MDK Trzcianka, które wygrały odpowiednio 3:1 i 3:0.

Zmagania ligowe siatkarki zainaugurują 27 września w Oławie, a już 5 października w Bolesławcu zmierzą się z zespołem UKS Jelenia Góra. Mecz rozpocznie się o 11:00 w sali I LO. W imieniu naszych zawodniczek zapraszamy wszystkich kibiców!

UKS Volley gra w składzie: Anna Kowalska, Marta Wojdyła, Irmina Kaczyńska, Magda Kozłowska, Joanna Naglik, Martyna Ochocka (libero), Karolina Damian, Anna Prytycka, Kamila Duru, Patrycja Dopieralska, Sylwia Michalska, Paulina Mienculewicz.