Trwa dobra passa zawodników Bolesłavii

Logo klubu Bolesłavia
fot. MKS Bolesłavia W sezonie 2008 lekkoatleci z Międzyszkolnego Klubu Sportowego Bolesłavia startowali m.in. w zawodach we Francji i Włoszech. Podopieczni klubu wywalczyli aż 6 tytułów mistrzów Polski.
istotne.pl 0 jacek dudyński, agnieszka dalmata, jacek nabożny, bolesłavia

Dobra passa lekkoatletów z Międzyszkolnego Klubu Sportowego Bolesłavia trwa. Zawodnicy klubu w sezonie 2008 startowali m.in. w Mistrzostwach Świata w Bydgoszczy, Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, Meczu Międzynarodowym Polska – Francja w Strasburgu, Meczu Międzynarodowym Polska – Włochy – Hiszpania w Mediolanie czy w Ogólnopolskim Finale Samsung Athletic Cup. Aż siedmioro sportowców Bolesłavii wywalczyło tytuł mistrzów Polski:

• Paula Kowalik – w czwórboju lekkoatletycznym
  • Agnieszka Dalmata – w rzucie dyskiem
  • Katarzyna Romaszko – w skoku w dal
  • Patryk Dudyński – w biegu na 110 m przez płotki
  • Jacek Nabożny – w dziesięcioboju
  • Maciej Parobczak i Marcin Zgodziński – drużynowo w Pucharze J. Humberta.
Agnieszka Dalmata i Tomasz Majewski, mistrz olimpijski z PekinuAgnieszka Dalmata i Tomasz Majewski, mistrz olimpijski z Pekinufot. MKS Bolesłavia

Największy sukces odniósł Jacek Nabożny, który zdobył 7 miejsce na Mistrzostwach Świata w Bydgoszczy. Szczegółowy opis osiągnięć sportowych lekkoatletów Bolesłavii można znaleźć na stronie klubu.

Patryk Dudyński, mistrz Polski w biegu na 110 m przez płotkiPatryk Dudyński, mistrz Polski w biegu na 110 m przez płotkifot. MKS Bolesłavia

Redakcja serwisu IstotneInformacje.pl życzy sportowcom dalszych sukcesów.

Jacek Nabożny, zdobywca 7 miejsca na Mistrzostwach Świata w BydgoszczyJacek Nabożny, zdobywca 7 miejsca na Mistrzostwach Świata w Bydgoszczyfot. MKS Bolesłavia