Aktualizacja
Bolesławiecka policja:
Poszukiwania 52-letniej mieszkanki Brzeźnika zostały zakończone. Znalezione zostało ciało kobiety. Bolesławieccy policjanci wykonują czynności w sprawie pod nadzorem prokuratora. Na podstawie wstępnych czynności wykluczono udział osób trzecich.
Bolesławiecka policja:
Poszukiwana to:
Jolanta (...)
lat 52
zamieszkała Brzeźnik, powiat bolesławiecki.
Reklama
I dodaje:
W dniu 2 stycznia kobieta wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie wróciła. Zaginiona ma 150 cm wzrostu, włosy ciemne krótkie, jest szczupłej budowy ciała.W dniu zaginięcia była ubrana w czarne sportowe buty i czarne spodnie.
Osoby znające miejsce pobytu lub posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanej, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu, tel. 47 8733 200 lub 321, lub dyzurny@boleslawiec.wr.policja.gov.pl.