W Bolesławcu rozegrano turniej darta

Lotka i tarcza
istotne.pl 0 top bolesławiec, turniej, dart, mosir bolesławiec

Szósty turniej darta rozegrano w piątek 7 listopada w Centrum Gier i Zabaw TOP Bolesławiec przy al. Wojska Polskiego. W rozgrywkach wzięło udział 30 osób. Zawodnicy rywalizowali w pięciu kategoriach. Oto nazwiska najlepszych zawodników:

3. Grzegorz Rompała

W kategorii open kobiet triumfowała Karolina Koczoń. Na drugiej pozycji uplasowała się Violetta Król, a na trzeciej – Dorota Kuprowska. Natomiast w kategorii open mężczyzn zwyciężył Jan Dudek. Drugie miejsce wywalczył Dariusz Stępień, a trzecie – Bogusław Mienculewicz.

Turniej odbył się w ramach Otwartych Mistrzostw Bolesławca 2008. Zawody zostały zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz TOP.