Dziesięć osób przyszło na spotkanie z radnymi PO

Logo Platformy Obywatelskiej
fot. B.org Po raz drugi mieszkańcy naszego powiatu mogli porozmawiać z działaczami Platformy Obywatelskiej w ramach cyklu Samorząd Café.
istotne.pl 0 samorząd, po

Reklama

We wtorek w Piwnicy Paryskiej odbyło się drugie spotkanie z cyklu Samorząd Café. Przyszło dziesięć osób. Mieszkańcy naszego powiatu w rozmowie z radnymi PO poruszyli wiele tematów. Jedna z mieszkanek Bolesławca zaproponowała stworzenie nad Bobrem bulwaru z prawdziwego zdarzenia. Dodała, że warto byłoby tam postawić więcej ławeczek, zamontować oświetlenie.

Inna bolesławianka zwróciła uwagę działaczy PO na kwestię braku miejsc parkingowych przy ulicy Komuny Paryskiej i zmiany organizacji ruchy przy ulicach Opitza, Wybickiego i Mikołaja Brody. Natomiast mieszkanka Kruszyna zwróciła się z prośbą o interwencję u wójta Kazimierza Gawrona w sprawie budowy drogi.

Bolesławiecka PO dziękuje wszystkim, którzy przybyli na spotkanie, i zaprasza na kolejne, które odbędzie się w trzeci wtorek grudnia na osiedlu Staszica. Organizatorzy składają podziękowania także Bogdanowi Nowakowi za udostępnienie lokalu i wsparcie finansowe tej inicjatywy.

(informacja MS/ii)

Reklama