BKS: porażka w sparingu z Łużycami Lubań

Piłka nożna
istotne.pl 4 sparing, łużyce lubań, bks bolesławiec

We wtorek, 22 lutego, w godzinach wieczornych, na sztucznym boisku w Lubaniu, seniorzy BKS Bolesławiec rozegrali czwarty mecz sparingowy z tamtejszym IV-ligowcem.

Spotkanie zakończyło się porażką bolesławian 1:4, choć to oni, w pierwszej połowie meczu, wyszli na prowadzenia za sprawą trafienia Jakuba Rissmanna.

Niestety, w drugiej połowie spotkania gole zdobywali już tylko gospodarze. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Łukasz Staroń, gole dla Łużyc zdobyli też Łukasz Kusiak i Kamil Młynarski.

Przed BKS Bolesławiec ostatni już tej zimy sparing. W sobotę (26.02), o godzinie 15:00, bolesławianie podejmą Piasta Iłowa. Mecz zostanie rozegrany na terenie Ośrodka Wodno-Sportowego w Bolesławcu.