Rozdano Klucze Sukcesu za 2004 rok

Rozdano Klucze Sukcesu za 2004 rok
fot. B.org Tegoroczny "Dolnośląski Klucz Sukcesu" otrzymały trzy podmioty z powiatu bolesławieckiego – firmy Młynpol i Bader Polska oraz Bolesławieckie Towarzystwo Gospodarcze.
istotne.pl 0 bader, dolnośląski klucz sukcesu, btg bolesławiec

W tym roku aż cztery podmioty z powiatu bolesławieckiego zostały nominowane do nagrody "Dolnośląski Klucz Sukcesu". Wręczenie statuetek odbyło się w sobotę w zamku Kliczków.

Brak opisuBrak opisufot. B.org
Brak opisuBrak opisufot. B.org

PPHU Młynpol Sp. j. z Gromadki zwyciężyło w kategorii "Najlepsza dolnośląska firma zatrudniająca do 250 osób". Bader Polska Sp. z o.o. z Bolesławca okazała się niepokonana w kategorii "Najlepsza dolnośląska firma zatrudniająca powyżej 250 osób". Bolesławieckie Towarzystwo Gospodarcze zostało uznane za najlepszą dolnośląską organizację pozarządową. Nominację do nagrody otrzymał Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny Bolesławiec Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki Akademii Górniczo-Hutniczej im. St. Staszica w Krakowie.

Brak opisuBrak opisufot. B.org

Konkurs "Dolnośląski Klucz Sukcesu" został zorganizowany po raz dziewiąty przez Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Dolnego Śląska.