Rezerwy BKS Bolesławiec wygrywają w pierwszym meczu

Piłkarze BKS-u Bolesławiec i Znicza Kruszyn
istotne.pl 4 bks bolesławiec, znicz kruszyn

Od zwycięstwa rozpoczęła swoje rozgrywki drużyna rezerw BKS Bolesławiec. W niedzielę (22 sierpnia) w meczu 1. kolejki III grupy B-klasy piłkarze Adriana Kuleszy pewnie pokonali Znicz Kruszyn 4:1. Do przerwy na bramkę gospodarzy dwukrotnie strzelał Adrian Popek (7 i 22 minuta). Pierwszy gol został jednak uznany za trafienie samobójcze, gdyż bramkarza Znicza zmyliła niefortunna interwencja Tomasza Pełki.

Po zmianie stron, na 3:0 dla BKS, podwyższył Wiktor Cawricz (48 minuta). W 70 minucie było już 4:0. Bramkę zdobył Adrian Kulesza. W 80 minucie Znicz strzelił honorowego gola. Autorem trafienia był Michał Kozłowski.

Znicz Kruszyn: Tomasz Marchel, Tomasz Szewczyk, Wojciech Rogoziński, Tomasz Pełka, Wojciech Miler, Jacek Konefał, Krzysztof Kamuda (46' Michał Kozłowski), Paweł Grzegorzewski, Arkadiusz Chronowski, Paweł Burdukiewicz, Mateusz Majszczyk.

BKS II Bolesławiec: Tomasz Hajduczek, Radosław Karpiak, Marcin Szaja, Kamil Kowalski, Piotr Komada (80' Mariusz Pańczyk), Jakub Gwiżdż, Sławomir Dul (80' Grzegorz Witoń), Wiktor Cawricz, Adrian Popek (46' Adam Wolski), Dawid Kowalonek (69' Marcin Kozomarić), Stanislav Davydovskyi (65' Adrian Kulesza).