BKS podtrzymał zwycięską passę. Lotnik pokonany na wyjeździe

Radość piłkarzy BKS po zwycięstwie w Jeżowie Sudeckim
istotne.pl 4 lotnik jeżów sudecki, bks bolesławiec

Na wyjazdowe spotkanie z Lotnikiem BKS udał się w następującym składzie: Jakub Walczak, Kamil Skiba, Krzysztof Dmuchowski, Michał Kapusz, Karol Borowski, Piotr Kuczyński, Mateusz Medyński, Jacek Bochnia, Kamil Posadowski, Maciej Szewczyk, Adrian Kulesza. W rezerwie: Dawid Kizyma, Dawid Kowalonek, Jakub Kwoczka, Jakub Kowalonek, Sławomir Dul.

Niedzielny mecz rozpoczął się o godzinie 11:00.

• W 23 minucie, po dośrodkowaniu Kamila Skiby z prawej strony boiska, Jacek Bochnia strzałem głową otworzył wynik meczu.
  • W 42 minucie gola na 2:0 ponownie zdobywa Jacek Bochnia. Tym razem wykorzystał podanie Macieja Szewczyka.

Do przerwy BKS prowadzi 2:0.

• W 80 minucie Jakub Kowalonek prostopadle zagrał do Dawida Kowalonka, ten będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem podwyższa na 3:0 dla BKS.
  • W 88 minucie, po rzucie karnym, pada gol kontaktowy dla gospodarzy. Nerwowo na murawie, faul i przepychanki. Czerwone kartki dla Kamila Skiby i Piotra Kuczyńskiego. Wynik meczu 3:1 dla BKS.

Koniec meczu. BKS wygrał 3:1.