Zwycięska passa BKS trwa. Cosmos Radzimów pokonany

BKS Bolesławiec - flaga
istotne.pl 4 bks bolesławiec, cosmos radzimów

9. kolejek – 9. zwycięstw, 1. miejsce w tabeli rozgrywek. Seniorzy BKS nie zwalniają tempa. W sobotę, 9 października, BKS rozegrał wyjazdowe spotkanie z Cosmosem Radzimów.

Mecz zakończył się zwycięstwem bolesławian 4:0 (1:0). Hat-tricka w tym spotkaniu zaliczył Adrian Biały.

To był prawdziwy show Adriana Białego! Pomocnik BKS-u Bolesławiec trzema golami poprowadził nasz zespół w sobotę do zwycięstwa nad Cosmosem Radzimów. Przed meczem można było mieć obawy, gdyż Cosmos jeszcze u siebie nie przegrał. Na szczęście nasze obawy były na wyrost i w sobotnie popołudnie pewnie wygraliśmy 4:0 (1:0). Mecz już od początku układał się po naszej myśli.

Na prowadzenie wyszliśmy w 11 minucie kiedy to dobre podanie od Jacka Bochni na gola zamienił Adrian Biały. Mimo jeszcze kilku sytuacji do przerwy wynik nie uległ zmianie. Wprawdzie ambitni gospodarze próbowali się naszym chłopakom postawić, jednak broniący dostępu do bramki Jakub Walczak pozostawał bezrobotny. W 54 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Adrian Biały, asystę tym razem na swoje konto zapisał Kamil Posadowski.

Trzecie trafienie dla BKS-u w 76 minucie było golem samobójczym Winiarskiego. W 79 minucie padł ostatni gol w meczu, a zarazem trzeci autorstwa Adriana Białego. Pomocnik BKS-u wykorzystał dobre podanie Jakuba Kwoczki i ustalił wynik spotkania na 4:0 dla naszego zespołu. Sobotnie zwycięstwo było dziewiątym z rzędu, nasz zespół póki co idzie jak burza i mamy nadzieję, że będzie tak dalej. Już w najbliższą sobotę czeka nas spotkanie na szczycie. Na Spółdzielczą przyjedzie zajmujący drugie miejsce w tabeli Włókniarz Leśna (16.10, godz. 15:00).

Cosmos Radzimów – BKS Bolesławiec 0:4 (0:1).

Bramki: Biały (11’, 54’, 79’), Winiarski (76’ – samobójcza).

BKS: Walczak, Skiba (żk), Kapusz, Olesiński, Dmuchowski, Kuczyński, Medyński (żk) (66’ Kwoczka) , J. Kowalonek (25’ Szewczyk), Biały, Bochnia, Posadowski.