Bolesławieccy artylerzyści strzelają najlepiej w całej dywizji!

Żołnierze 23 Śląskiego Pułku Artylerii
fot. 23 Śląski Pułk Artylerii w Bolesławcu Rywalizacja w strzelaniu z karabinka została zdominowana przez żołnierzy 23 Pułku Artylerii, którzy zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej oraz zespołowej mistrzostw.
istotne.pl 183 wojsko, 23śpa

W dniach 10–12 maja na strzelnicy garnizonowej w Krośnie Odrzańskim odbyły się Mistrzostwa Dowództwa Generalnego RSZ grupy 1–11 DKPanc w strzelaniu. Pierwsze miejsce w strzelaniu z karabinka zajęła reprezentacja szeregowych 23 Pułku Artylerii.

W wyniku dwudniowej rywalizacji tytuł indywidualnego Mistrza 11 Dywizji Kawalerii Pancernej w strzelaniu z karabinka wojskowego zdobył po raz trzeci z rzędu starszy szeregowy z 23 Pułku Artylerii. Jednostka: – Warto zaznaczyć, że trzecie miejsce również przypadło reprezentantowi korpusy szeregowych 23 pa, który powtórzył wynik z zeszłego roku.

Rywalizacja w strzelaniu z karabinka została zdominowana przez żołnierzy 23 Pułku Artylerii, którzy zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej oraz zespołowej mistrzostw. Na drugim stopniu podium zawody ukończyła reprezentacja 17 Brygady Zmechanizowanej z Międzyrzecza, a na trzecim 10 Brygady Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa. Bolesławieccy artylerzyści: – Gratulujemy!