B-Boyowa Terapia spodobała się bolesławianom

B-Boyowa Terapia spodobała się bolesławianom
fot. B.org Sporo młodych ludzi wzięło udział w sportowych rozgrywkach i koncercie grupy Kaliber 44. B-Boyowa Terapia trwała całe piątkowe popołudnie i wieczór.
istotne.pl terapia, bok - mcc

W piątek na miłośników hip hopu czekało sporo atrakcji. Bolesławiecki Ośrodek Kultury przygotował bowiem dla nich B-Boyową Terapię. Były rozgrywki streetballu, walki break-dance oraz pokazy na rampie. Gwiazdą wieczoru była grupa Kaliber 44.

Brak opisuBrak opisufot. B.org
Brak opisuBrak opisufot. B.org
Brak opisuBrak opisufot. B.org

Koncert i zawody sportowe odbywały się na boisku przy I Liceum Ogólnokształcącym. Młodym ludziom koncert zespołu Kaliber 44 bardzo się podobał. Zwracano również uwagę na dobrych DJ-ów prowadzących imprezę.

Aktualizacja 2005-06-27 20:00

Do zawodów Streetball zgłosiło się 10 drużyn: Baskeciarze (Wrocław), G Spot Unit (Wrocław), De Bouns (Bolesławiec), Chikita (Bolesławiec), SP nr 1 (Bolesławiec), BC Bolers (Bolesławiec), Misie z lasu (Bolesławiec), 4 Ball Wrocławska Premiera (Wrocław), Cutom Team (Wrocław), Fredy Tedy (Lubań). Mecze odbywały się na dwóch boiskach równocześnie, drużyny składały się z 5 osób i grały na dwa kosze. Zawodnicy prezentowali wysoki poziom. Sędzią głównym był Janusz Baranowski z MOS Bolesławiec. Najlepsi okazali się:

  1. miejsce – Baskeciarze (Wrocław)
  2. miejsce – 4 Ball Wrocławska Premiera (Wrocław)
  3. miejsce – BC Bolers (Bolesławiec)

Zawody w break dance odbywały się w dwóch kategoriach: walki ekip oraz break dance solo. Muzykę przygotowywał DJ Feelx (Mad Crew). Do zawodów zgłosiły się ekipy z Legnicy, Jeleniej Góry, Bolesławca, Włocławka, Kątów Wrocławskich, Rybnika, Gorzyc i Chełma. Zawody sędziowali: Kałuża (Dzierżoniów), Futo (Dzierżoniów), Damian (Włocławek). Do kategorii break dance solo zgłosiło się 19 uczestników. Zawody wygrali:

W kategorii solo:

  1. miejsce – Jacek Snochowski Jaco (Jelenia Góra)
  2. miejsce – Mariusz Bromiński (Włocławek)
  3. miejsce – Paweł Klimek (Bolesławiec)

W walkach ekip:

  1. miejsce – APS Bunt (Bolesławiec)
  2. miejsce – Crazy Squad (Włocławek)
  3. miejsce – Luźna Lanserka (Jelenia Góra, Chełm)
  4. miejsce – Bessali (Legnica)