Łóżko domek – fantazyjna aranżacja pokoju dziecka

Łóżko domek – fantazyjna aranżacja pokoju dziecka
fot. pinio.com W pokoju dziecięcym powinno być odrobinę magii. Niecodzienny kształt łóżka domku pobudza wyobraźnię, stając się pretekstem do różnych zabaw. Zabawa w dom uczy rozwijania umiejętności społecznych, ale łóżko może okazać się schronieniem leśnych skrzatów lub przeobrazić się w niezdobytą twierdzę. Inwencja twórcza dzieci potrafi zaskakiwać.
istotne.pl dziecko, dom, wnętrze, miasto jelenia góra

Czy łóżko domek jest praktyczne? Co warto o nim wiedzieć?

Domek dla młodszych i starszych

Nowoczesne łóżko domek dla dziecka jest fantazyjnym, ale praktycznym meblem dla dzieci i nastolatków. Dostępność dwóch rozmiarów sprawia, że łatwo je dopasować adekwatnie do wieku i wzrostu. Można wybrać model o wymiarach 160 × 70 cm lub 200 × 90 cm. Design jest zgodny ze światowymi trendami. Łóżko pasuje do różnych stylów aranżacji wnętrz. Sprawdzi się w stylu klasycznym i nowoczesnym. Mocno wpisuje się w styl rustykalny oraz skandynawski ze względu na wykonanie z drewna. Jasny, naturalny kolor drewna pasuje do wielu aranżacji. Niewątpliwą zaletę stanowi opcja zamontowania barierek, co pozwala skutecznie chronić dzieci przed zsunięciem się z łóżka podczas snu lub zabawy. Barierki można konfigurować na różne sposoby i bez problemu demontować. Dzięki temu łóżko domek dla dzieci można dostosować do zmieniających się potrzeb. Kolejne dogodne rozwiązanie to możliwość zamontowania materaca na dwóch poziomach.

Łóżko z drewna sosnowego – solidna konstrukcja

Wszystkie meble dla dzieci powinny spełniać wysokie standardy jakości, dlatego łóżko domek producent zaprojektował ze szczególną starannością. Łóżko jest dostępne na stronie https://www.pinio.com.pl/meble/lozko-domek-160x70/. Pinio z zaangażowaniem tworzy meble spełniające dziecięce potrzeby i sięga po coraz lepsze narzędzia umożliwiające precyzyjne wykonanie każdej konstrukcji. Do produkcji domków wykorzystuje się drewno sosnowe klejone wzdłużnie, dzięki czemu nie wygina się i nie ulega wypaczeniu. Oznacza to, że jest bardziej wytrzymałe od innych mebli. Wysoką jakość konstrukcji gwarantują również okucia niemieckiej firmy Häfele. Dzięki łączeniu desek przy pomocy mikrowczepów walory estetyczne są lepsze niż w łóżkach konkurencji.

Barierki i szuflada – dodatkowe elementy na życzenie

Komfort, jaki zapewnia łóżko domek z szufladą, jest nieoceniony. Dzięki czterem rodzajom barierek można stworzyć zabezpieczenie odpowiadające indywidualnym potrzebom. Jasne drewno pokryte bezbarwnym lakierem pozwala na stworzenie spójnej całości łóżka z barierkami. O łóżeczku można przeczytać więcej na stronie https://www.pinio.com.pl/kolekcje/nowosc-lozko-domek-jak-marzenie/. Ciekawą i praktyczną opcją jest również możliwość zamontowania szuflady. Materac możemy umieścić na poziomie podłogi lub troszkę ponad nią. Gdy materac zostanie zamontowany na wyższym poziomie, pod spód można wsunąć szufladę. Będzie pełnić funkcję miejsca do przechowywania pościeli lub innych rzeczy. Do szuflady można jednak włożyć materac, a wtedy zyskamy dodatkowe miejsce do spania, co przydaje się, gdy przyjaciel dziecka ma u nas nocować.

tekst zlecony