Ukradli bmw. Policja szuka złodziei auta i obrazów

Ukradli bmw. Policja szuka złodziei auta i obrazów
fot. KPP Lubań Mundurowi: – Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców kradzieży lub miejsca ulokowania pojazdu oraz obrazów proszone są o kontakt z policją w Lubaniu.
istotne.pl 183 policja, kradzież, auto

Reklama

Do zdarzenia doszło 6 grudnia, w godzinach nocnych, w Świeradowie-Zdroju. – Nieznani sprawcy ukradli pojazd marki BMW 535 (sedan) koloru czarnego – informuje asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu. – W samochodzie znajdowała się torba z ubraniami, środki czystości, artykuły spożywcze oraz obrazy. Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców kradzieży lub miejsca ulokowania pojazdu oraz obrazów proszone są o kontakt z policją w Lubaniu.

 

Więcej o pojeździe

Ukradzione auto to czarne bmw 535, wersja M Pakiet (rok produkcji 2011). Zostało skradzione z miejsca parkingowego. Mundurowi:

Elementem charakterystycznym pojazdu jest wstawka w kole kierownicy z karbonu, jak i w okolicy gałki zmiany biegów. W samochodzie, oprócz rzeczy osobistych oraz artykułów spożywczych, znajdowały się obrazy.

Lubańscy policjanci:

Apelujemy do osób, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu i zatrzymaniu złodziei lub w odzyskaniu skradzionego pojazdu, o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu pod numerem telefonu 47 8734 200/47 8734 200 222, numerem alarmowym 112 lub najbliższą jednostką Policji. Liczy się każda, nawet najdrobniejsza i z pozoru nieistotna informacja. Gwarantujemy anonimowość.

Reklama