Na Orce działają: siłownia, squash i sauna sucha

orka-basen
fot. Grażyna Hanaf Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16.10.2020 r. par. 6 ust. 1 punkt 2 b informujemy, że w Bolesławieckim Parku Wodnym ORKA zostały ponownie otwarte: siłownia, squash, sauna sucha w poniedziałki, środy i piątki dla grup zorganizowanych.
istotne.pl 86 siłownia, orka

Reklama

Obiekt otwarty jest w godzinach 9:00-21:00 wyłącznie dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zorganizowanych zajęć sportowych lub osób przygotowujących się do zawodów. Dla osób, które chcą skorzystać z usług rekreacyjnie, obiekt pozostaje dalej zamknięty do odwołania.

W trosce o bezpieczeństwo zapewniamy, że obiekt wraz z obsługą stosuje się do aktualnych zaleceń i obostrzeń sanitarnych. Przypominamy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa:

  • dezynfekcja rąk przed wejściem
  • korzystanie z własnego ręcznika
  • dezynfekcja sprzętu
  • zachowanie bezpiecznej odległości
  • noszenie maseczki podczas przemieszczania się po obiekcie oraz w szatni (podczas zajęć i treningów możesz ćwiczyć bez maseczki)

Jeśli jesteś chory, zostań w domu. Informujemy również, że ważność wszystkich karnetów niewykorzystanych w związku z zamknięciem obiektu zostanie przedłużona. Dbajmy o zdrowie.

Reklama