Pierwsze zwycięstwo Leśnika w IV lidze

Piłka nożna
istotne.pl 4 leśnik osiecznica, sparta grębocice

Od przegranej przez remis do wygranej, tak przedstawiają się wyniki ostatnich trzech meczów Leśnika Osiecznica. W środę, 12 sierpnia, zespół Radosława Szajwaja odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi. W Grębocicach Leśnik pokonał tamtejszą Spartę 4:2 (1:0).

Po pierwszej połowie spotkania i golu Oskara Małeckiego (42 minuta) goście prowadzili 1:0. Zaraz po zmianie stron (47 minuta) bramkę wyrównującą dla Grębocic zdobył Kamil Łętkowski, ale radość gospodarzy nie trwała zbyt długo, bo w 52 minucie Oskar Małecki zdobył swojego drugiego gola i było 2:1 dla Leśnika.

W 66 minucie Kacper Wojciechowski podwyższył na 3:1 dla gości. Gospodarze odpowiedzieli jeszcze golem w 85 minucie (Adam Kubik), ale ostatnie słowo należało w tym meczu do Osiecznicy. Bramkę na 4:2 zdobył Daniel Ziółkowski.

Kolejny swój mecz Leśnik rozegra u siebie. W najbliższą sobotę (15 sierpnia) do Osiecznicy przyjedzie Sparta Rudna. Początek meczu, godzina 17:00.