materiał promocyjny

Zegarki Certina – jak dobrać model do różnych okazji? Poznaj wszystkie najważniejsze informacje

Zegarek
fot. zegarki.zgora.pl Odpowiedni wybór zegarka jest pewnego rodzaju wyzwaniem. Konwencja w modzie narzuca zasady, które określają człowieka. Jeśli zastanawiasz się, jak wybrać zegarek Certina do różnych uroczystości, żeby wyglądać w nim szykownie, przeczytaj ten artykuł. Podpowiadamy, jak zrobić to ze smakiem.
istotne.pl 1 zegar, miasto legnica

Reklama

Rodzaj spotkania ma znaczenie przy wyborze zegarka

Okazuje się, że okoliczności, w których w danej chwili jesteś, mają wpływ na Twój wybór zegarka Certina. Jeśli masz na koncie nieco więcej pieniędzy do wydania, możesz zdecydować się na zakup więcej niż jednego modelu. W tej sytuacji dylemat związany z rodzajem spotkania ma mniejsze znaczenie. Wystarczy, że wyciągniesz z futerału odpowiedni model i gotowe. Inaczej jest w przypadku ograniczonego budżetu. Wtedy najważniejsza jest maksymalna uniwersalność

Jakie zegarki Certina na spotkania biznesowe?

Połączenie ze sobą biznesowej stylizacji z odpowiednim modelem zegarka jest bardzo ważne. Dlatego tutaj zalecamy ostrożność. Wynika ona przede wszystkim z tego, że moda w jasny sposób określiła, co wygląda dobrze, a co jest nie do przyjęcia. Na pewno odcień paska od czasomierza z paskiem od spodni i butami muszą być w harmonii. Zegarki Certina oferują model DS-1 VintagePowermatic 80. Jest to rekomendowany wybór jeśli lubisz czasomierze na pasku skórzanym. Certina DS Powermatic 80 jest odpowiednikiem umieszczonym na srebrnej bransolecie. Przez to jest on bardzo uniwersalny.

Zegarki Certina do codziennej pracy w biurze dla kobiet

Kobiety podobnie, jak mężczyźni muszą uważać na dobór kolorów. Szczególnie jeśli chodzi o zegarki. Oficjalne spotkania biznesowe są już dla Ciebie jasne, a co zrobić w biurze? Tutaj na szczęście zasady są podobne. Dzięki czemu panie powinny postawić na uniwersalne rozwiązania i zdecydować się na modele na bransolecie. W ten sposób zegarki Certina sprawdzą się w czasie konferencji naukowej oraz codziennego dnia w pracy.

Sportowe akcenty również mile widziane w codziennych stylizacjach

Zegarki Certina słyną z wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Dlatego jeśli poszukujesz także modeli przeznaczonych bardziej do uprawiania aktywności fizycznej, to szwajcarski producent ma również coś dla Ciebie. To zegarki między innymi, które posiadają gumowy pasek. Sprawdziły się w sportach wodnych i wyprawach naukowych. Certina wspiera również sport motorowy, dlatego w ofercie można znaleźć modele nawiązujące do tych akcentów.

Reklama