Pierwszy, cenny punkt Leśnika Osiecznica w IV lidze

Piłkarze Leśnika Osiecznica
istotne.pl 4 leśnik osiecznica, odra ścinawa

W niedzielnym meczu w Osiecznicy miejscowy Leśnik, po zaciętym spotkaniu prowadzonym w upale, zremisował z Odrą Ścinawa 3:3 (0:2) i zdobył pierwszy punkt w rozgrywkach IV ligi. Gole dla drużyny Leśnika zdobyli Oskar Małecki (2) i Radosław Szajwaj.

Mecz lepiej zaczęli goście, którzy w 7 minucie wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Damiana Cichuty. Warto odnotować, że była to trzecia doskonała okazja do zdobycia gola, którą stworzyła w ciągu kilku minut Odra. Wcześniej bramkarz gospodarzy Cezary Purta dwukrotnie, skutecznie interweniował (w tym raz obronił rzut karny) ratując swoją drużynę przed stratą gola.

W 45 minucie Odra podwyższyła na 2:0. Na listę strzelców wpisał się Patryk Obiała. Mimo dwubramkowej straty Leśnik walczył o zmianę rezultatu i w 55 minucie Oskar Małecki zdobył gola kontaktowego. Na bramkę gospodarzy goście odpowiedzieli niemal natychmiast i Jakub Kruk zdobył dla Odry trzecią bramkę. Jednak Leśnik nie zamierzał składać broni. W 78 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Oskar Małecki i było 3:2 dla Ścinawy.

Chwilę później do remisu doprowadził grający trener Leśnika, Radosław Szajwaj, była to 80 minuta spotkania. Do końca meczu obie drużyny starały się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale wynik meczu już się nie zmienił. Leśnik zremisował z faworyzowaną Odrą i zdobył swój pierwszy punkt w rozgrywkach IV ligi.