Gala wręczenia stypendiów i nagród Starosty Bolesławieckiego Tomasza Gabrysiaka

Gala wręczenia stypendiów i nagród Starosty Bolesławieckiego Tomasza Gabrysiaka
fot. Powiat Bolesławiecki Starosta: – Nagrodzeni oraz stypendyści – tak jak podkreślaliśmy w bezpośrednich zawiadomieniach – otrzymają nagrody finansowe na indywidualne konta do końca października 2020 r. Natomiast od 30 października będzie możliwość odbierania nagród (statuetek projektu Mateusza Grobelnego) oraz dyplomów bezpośrednio w szkołach. Dotyczy to również absolwentów.
istotne.pl powiat bolesławiecki

Szanowni Państwo,

w związku z trudnymi okolicznościami pandemii koronawirusa tegoroczna gala wręczenia stypendiów i nagród Starosty Bolesławieckiego nie odbędzie się w tradycyjnej formie.

Nagrodzeni oraz stypendyści – tak jak podkreślaliśmy w bezpośrednich zawiadomieniach – otrzymają nagrody finansowe na indywidualne konta do końca października 2020 r. Natomiast od 30 października będzie możliwość odbierania nagród (statuetek projektu Mateusza Grobelnego) oraz dyplomów bezpośrednio w szkołach. Dotyczy to również absolwentów. Jednocześnie pragniemy uhonorować najlepszych uczniów tworząc krótką, medialną formę podziękowań, która ukaże się już w najbliższym czasie na naszych stronach internetowych.

Gratulujemy wszystkim beneficjentom, życząc dalszych sukcesów.

Drodzy absolwenci i stypendyści!

„Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie zrobione.”
Nelson Mandela

Codziennie mierzyliście się z pozornie niemożliwym, posiadając niezwykły potencjał ambicji, pasji oraz marzeń. Chciałbym, aby wola dążenia do celu, jaką w sobie pielęgnujecie, nie opuściła Was na żadnym etapie życia, codziennie doznając zadziwiających i niemożliwych rzeczy, jakich pełny jest świat. A wrażliwość, którą zostaliście obdarzeni, pomogła Wam zrozumieć skomplikowane procesy dziejące się w społeczeństwie. W tych trudnych czasach pandemii żałuję, że nie mogę powiedzieć Wam tych słów bezpośrednio, ale mam nadzieję, że satysfakcja z własnych osiągnięć pozwoli Wam chociaż na chwilę zapomnieć o niełatwej rzeczywistości. Pamiętajcie, dużo zależy od WAS! Liczę, że wykorzystacie swoją kreatywność, zapał do pracy i wspomnianą wrażliwość do uczynienia Ziemi lepszym miejscem.

Starosta Bolesławiecki
Tomasz Gabrysiak

tekst zlecony