Nowi policjanci w bolesławieckiej komendzie

Nowi policjanci w bolesławieckiej komendzie
fot. KPP Bolesławiec W Komendzie Powiatowej Policji w Bolesławcu odbyło się ślubowanie nowych policjantów w reżimie sanitarnym.
istotne.pl policja

We wrześniu w szeregi policji wstąpili nowi funkcjonariusze. Komendę Powiatową Policji w Bolesławcu zasiliło 5 policjantów, a dolnośląską – ponad stu. Bolesławiecka KPP:

Ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy różniło się od tych poprzednich, ponieważ przebiegało w reżimie sanitarnym związanym z pandemią. Rota ślubowania składana była przez policjantów i policjantki w jednostkach terenowych, do których zostaną przydzieleni po zakończeniu kursu podstawowego.

Szeregi dolnośląskiej policji zasiliło w tym roku już łącznie 182 funkcjonariuszy, do Bolesławca trafiło 11 nowych mundurowych.

KPP Bolesławiec zachęca:

Stabilne zatrudnienie, praca dająca wiele satysfakcji oraz oferująca możliwość rozwijania się – to tylko niektóre aspekty związane ze służbą w Policji. Do tego uposażenie, które na starcie kariery w naszej formacji, wyniesie blisko 3880 zł na rękę. Służba w naszych szeregach daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach. Zostając policjantem, tworzysz 100-tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją – dużo wymagający i dużo dający w zamian.