BKS przegrywa na wyjeździe z Olimpią Kowary

BKS przegrywa z Olimpią Kowary
istotne.pl 4 olimpia kowary, bks bolesławiec

Sobotni mecz był słaby w naszym wykonaniu, jednak należało z trudnego terenu przywieźć choćby punkt. Obie jedenastki prezentowały futbol szarpany i w pierwszej połowie sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Godny zauważenia był tylko strzał głową w wykonaniu Oskara Pochwały, jednak piłka padła łupem bramkarza gospodarzy. Olimpia Kowary także nie potrafiła sprawić większego zagrożenia i do przerwy był remis 0:0.

Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił, z tą tylko różnicą, że gospodarze zdobyli bramkę. W 68 minucie Kacper Kloczkowski poszedł z kontrą i przelobował broniącego naszej bramki Jakuba Walczaka. Próba odrobienia strat przez BKS Bolesławiec wyglądała jak przysłowiowe bicie głową w mur. Ostatecznie więc przegrywamy z Olimpią 0:1. Następny mecz nasz zespół zagra przy Spółdzielczej z Iskrą Łagów.

BKS: Walczak, Dul, Bochnia (żk), Kowalonek, Kuczyński (78′ Dmuchowski), Olesiński, Posadowski (69′ Gudzowski), Puzio (20′ Szaja), Zagórski, Pochwała (46′ Kulesza), Majka

Przegrana w Łomnicy była jednocześnie pierwszą porażką BKS, po serii  5 zwycięstw z rzędu, w jeleniogórskiej klasie okręgowej.