Bolesławieccy artylerzyści najlepszymi strzelcami w całej Dywizji

Żołnierze 23 Śląskiego Pułku Artylerii
fot. SWFiS 23pa Rywalizacja w strzelaniu z karabinka została zdominowana przez żołnierzy 23 Pułku Artylerii, którzy zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej oraz zespołowej Mistrzostw.
istotne.pl 183 wojsko, 23śpa

W dniach 26–28 maja na strzelnicy garnizonowej w Krośnie Odrzańskim odbyły się Mistrzostwa Dowództwa Generalnego RSZ grupy 1–11 DKPanc w strzelaniu. W wyniku dwudniowej rywalizacji tytuł indywidualnego Mistrza 11 Dywizji Kawalerii Pancernej w strzelaniu z karabinka wojskowego obronił st. szer. Marcin Grześków. Na trzecim miejscu zawody ukończył st. szer. Maciej Mejer. Tuż za podium sklasyfikowany został st. szer. Patryk Cymbała.

Rywalizacja w strzelaniu z karabinka została zdominowana przez żołnierzy 23 Śląskiego Pułku Artylerii, którzy zajęli pierwsze miejsca w klasyfikacji drużynowej oraz zespołowej Mistrzostw. Reprezentacja wystąpiła w składzie: st. szer. Marcin Grześków, st. szer. Maciej Mejer, st. szer. Patryk Cymbała.