Bolesławieccy artylerzyści włączyli się w Szlachetną Paczkę

Ludzie
fot. st. chor. sztab. Rafał Jazłowiecki, plut. Piotr Knyszek Przed nami święta Bożego Narodzenia. W tym okresie w sposób szczególny myślimy nie tylko o naszych bliskich, ale również o osobach chorych, samotnych, potrzebujących wsparcia i pomocy.
istotne.pl 183 wojsko, 23śpa, szlachetna paczka

Reklama

W miniony weekend żołnierze 23 pułku artylerii włączyli się do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. St. chor. sztab. Rafał Jazłowiecki:

Szlachetna Paczka należy do jednych z najbardziej rozpowszechnionych projektów społecznych w Polsce. Główną ideą tej akcji jest chęć przekazywania bezpośredniej pomocy potrzebującym. Dzięki zaangażowaniu i solidarności wielu wolontariuszy, darczyńców wybrane rodziny otrzymały paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom.

Artylerzyści z Bolesławca pomogli w załadunku i dystrybucji na terenie miasta i okolic paczek przygotowanych przez wolontariuszy oraz anonimowych dobroczyńców. Jak co roku przekazane podarunki sprawiły ogromną radość i wywołały uśmiech na twarzach obdarowanych członków rodzin.

Reklama