Dzień Dziecka w Teatrze Starym z MDK

Dzień Dziecka w Teatrze Starym z MDK
fot. Krzysztof Gwizdała We wtorek, 1 czerwca, od godziny 15.00 w Teatrze Starym rozpoczyna się świętowanie Dnia Dziecka z Młodzieżowym Domem Kultury. Wstęp wolny, ilość miejsc jest ograniczona. Podczas wydarzeń widzowie muszą zachować dystans oraz zasłonić usta i nos maseczką.
istotne.pl 86 mdk bolesławiec, dzień dziecka

Pierwszy dzień czerwca jest tym szczególnym dniem, w którym wszystkie dzieci mają swoje święto. Zapraszamy do spędzenia czasu z Młodzieżowym Domem Kultury w Teatrze Starym w Bolesławcu. W programie przewidziano m.in. monodram, koncert zespołu INIEMAMOCNE Junior oraz możliwość obejrzenia wystawy pracowni ceramicznej MDK.

O 15:00 monodram w wykonaniu Nataszy Sztych, o 17.00 koncert pracowni wokalnej MDK Marka Łętowskiego. Wystąpi młodsza grupa zespołu INIEMAMOCNE. Nasze Juniorki zaprezentują się w utworach śpiewanych wspólnie na głosy, ale będzie też okazja do posłuchania każdej z nich solo. Wystąpią głównie w repertuarze dziecięcym, z akompaniamentem fortepianu. Koncert potrwa około czterdziestu pięciu minut.

Dodatkowo zwiedzanie wystawy przygotowanej przez pracownię ceramiczną MDK Joanny Mysłek-Michnowskiej pt. „Co nam w duszy gra”. Będzie można zobaczyć prace uczestników w każdym wieku powstałych w czasie pandemii. Twórczość prezentowaną na wystawie charakteryzuje tytułowa dowolność, w tym techniki w której zostały wykonane, jak rysunek, malarstwo lub innej własnej.