32-letni złodziej spawarki zatrzymany. Paserzy z zarzutami

Podejrzany
fot. KPP Bolesławiec Bolesławianinowi podejrzanemu o kradzież z włamaniem grozić może kara od roku do nawet dziesięciu lat pozbawienia wolności. Paserzy mogą trafić za kratki na pięć lat.
istotne.pl 183 policja, kradzież, włamanie, paserstwo

Reklama

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kruszynie zatrzymali mężczyznę, który włamał się do pojazdu i ukradł spawarkę światłowodową. KPP Bolesławiec:

Podejrzany dokonał przestępstwa 2 listopada na terenie gminy Bolesławiec. Swoje działania mundurowi rozpoczęli od ustalenia miejsca, gdzie znajduje się mienie pochodzące z włamania. Następnie podczas przeszukania odzyskali spawarkę o wartości blisko 8 tysięcy złotych.

Pierwsi zarzuty usłyszeli paserzy, którzy wiedzieli, że mienie pochodzi z nielegalnego źródła. Grozić im może od trzech miesięcy do pięciu lat odsiadki.

Bolesławiecka policja:

Dalsze czynności doprowadziły do zatrzymania 32-letniego mieszkańca Bolesławca podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem.

Bolesławianin przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Teraz grozić mu może nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Reklama