Autobus uderzył w opla i przewrócił się na bok. 40-letni kierowca z mandatem

Autobus uderzył w opla i przewrócił się na bok. 40-letni kierowca z mandatem
fot. OSP Warta Bolesławiecka Obaj kierujący zostali przewiezienie do szpitala. Na szczęście jednak nic poważniejszego się im nie stało.
istotne.pl 183 policja, straż pożarna, kolizja

Reklama

Do zdarzenia doszło we wtorek, 5 stycznia na drodze wojewódzkiej 363, za miejscowością Warta Bolesławiecka (w kierunku Iwin). Przed godziną 16:00 kierujący autobusem, 40-letni mieszkaniec Bolesławca, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w prawidłowo jadącego opla, którym kierował 23-latek z powiatu złotoryjskiego.

W wyniku zderzenia autobus przewrócił się na bok. Obaj kierujący, którzy podróżowali sami, zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście jednak nic poważniejszego się im nie stało. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Strażacy ochotnicy z Warty Bolesławieckiej o zdarzeniu:

[…] ok. godz. 15:45 zostaliśmy zadysponowani do groźnie wyglądającego wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej 363 w miejscowości Warta Bolesławiecka. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do zderzenia autobusu z samochodem osobowym, na szczęście w autobusie nie było pasażerów, tylko kierowca. Dwie osoby zostały poszkodowane i przetransportowane do szpitala.

Około godziny 19:00 przewrócony autobus został postawiony na koła:

Odszkodowania Biuro Ronin Bolesławiec - www.biuroronin.plOdszkodowania Biuro Ronin Bolesławiec - www.biuroronin.plfot. istotne.pl

Reklama