Ortopedia w Bolesławcu: Nikt nie zostanie bez pomocy

Ortopedia w Bolesławcu: Nikt nie zostanie bez pomocy
fot. ZOZ Bolesławiec Mimo pandemii koronawirusa Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu pracuje intensywnie, wykonując dużo szerszy zakres zabiegów niż w czasie przedpandemicznym.
istotne.pl 183 zdrowie, szpital powiatowy

Reklama

Oddział przeszedł kompleksową modernizację. ZOZ:

Został wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, a co najważniejsze – udało się stworzyć zespół doskonałych fachowców, specjalistów w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządów ruchu. Na czele zespołu stoi dr nauk med. Mirosław Kulej.

Szpital dodaje:

Młody, doskonale wykształcony zespół nie boi się wyzwań. Stąd realizacja zabiegów, z których najistotniejsze to endoprotezoplastyki stawów: biodrowego, kolanowego, barkowego przy zastosowaniu technik wykorzystywanych w najlepszych ośrodkach ortopedycznych.

Dr nauk med. Mirosław Kulej, Kierownik Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej:

Jesteśmy przygotowani na pracę w warunkach pandemii. Nie możemy zostawić bez pomocy pacjentów czekających na zabiegi planowe. Oprócz tego leczymy w trybie nagłym pacjentów po urazach narządów ruchu. Nie możemy i nie mamy prawa się zamknąć. Musimy być tak zorganizowani, aby stworzyć pacjentom maksymalnie bezpieczne warunki pobytu. I tak się dzieje.

Oraz podkreśla:

Oddział jest dobrze wentylowany, z bardzo dobrą wymianą powietrza. Zachowujemy restrykcyjne zasady sanitarne.

Kontakt:

  • gabinet lekarski – tel. 75 738 01 41,
  • gabinet pielęgniarki oddziałowej – tel. 75 738 01 40.

Reklama