Oskar Kalich wygrał wyścig ścigaczy i pobił rekord toru na Motocyklowych Mistrzostwach Polski

Oskar Kalich wygrał wyścig ścigaczy
fot. Oskar Kalich arch. prywatne Na poznańskim torze automobilklubu odbyła się trzecia runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski. 28-letni Oskar Kalich z Bolesławca wygrał wyścig w klasie Sport 250 i pobił rekord toru.
istotne.pl 86 zawody

W weekend 24-25 lipca na torze w Poznaniu odbyły się wyścigi Motocyklowych Mistrzostw Polski. Oskar Kalich #11 prowadził od startu do mety, kończąc na pierwszym miejscu z dużą przewagą, ustanawiając jednocześnie nowy oficjalny rekord okrążenia toru w Poznaniu w klasie Sport 250 z czasem 1:54,149 sek.

Oskar stanął na polach startowych pucharu Polski po raz pierwszy i ma ogromne szanse na Puchar Polski w swojej klasie. Dotychczas hobbystycznie ścigał się na torze w Krzywej, w Starym Kisielinie, Poznaniu oraz na Słowacji.

Oskar Kalich wygrał wyścig ścigaczy i pobił rekord toru na Motocyklowych Mistrzostwach PolskiOskar Kalich wygrał wyścig ścigaczy i pobił rekord toru na Motocyklowych Mistrzostwach Polskifot. Oskar Kalich arch. prywatnych