BKS: zwycięstwo w sparingu z Gryfem Gryfów Śląski

Piłkarze BKS w czasie sparingu z Gryfem Gryfów Śląski
istotne.pl 4 sparing, bks bolesławiec, gryf gryfów śląski

Zwycięstwem BKS-u Bolesławiec 3:1 (1:0) zakończył się sobotni mecz sparingowy z Gryfem Gryfów Śląski. Mimo dużego upału oba zespoły pokazały kawałek dobrego futbolu, tocząc bardzo wyrównany bój.

W 30 minucie po asyście Mateusza Medyńskiego na prowadzenie wyprowadził nas Jacek Bochnia. Mimo jeszcze kilku sytuacji po obu stronach wynik do przerwy nie uległ zmianie. W 54 minucie Gryf zdołał wyrównać (gol Mariusza Malarowskiego). Jednak w 65 minucie, po zagraniu Jacka Bochni i akcji sam na sam Macieja Szewczyka znów wyszliśmy na prowadzenie. Wynik meczu ustalił Mateusz Medyński wykorzystując podanie od Marcina Kraśnickiego.

Następny mecz sparingowy podopieczni Sebastiana Tylutkiego zagrają z Zametem Przemków (07.08).

BKS Bolesławiec – Gryf Gryfów Sląski 3:1 (1:0)

Gole dla BKS-u: Bochnia (30′), Szewczyk (65′), Medyński (85′)

W BKS-ie zagrali: Kizyma, Hajduczek, Olesiński, K. Skiba, Dmuchowski, Kwoczka, Kapusz, Medyński, J. Kowalonek, Posadowski, Bochnia, P. Skiba, Borowski, Kraśnicki.