Nie honorują Karty Mieszkańca? Jest komentarz Miasta

Nie honorują Karty Mieszkańca? Jest komentarz Miasta
fot. UM Bolesławiec O poruszenie kwestii Karty Mieszkańca tematu poprosił nas Czytelnik.
istotne.pl um bolesławiec, bolesławiecka karta mieszkańca

Czytelnik, który chciał, abyśmy poruszyli temat Karty Mieszkańca, napisał do nas via Facebook:

Od dłuższego czasu – czy to kino, czy baseny – mówią, że nie tolerują Karty Mieszkańca.

I dodał:

Dużo osób, które znam, ma wiele wątpliwości, przede wszystkim przychodzi pytanie: Po co kazali składać papiery o te Karty Mieszkańca? Skoro nigdzie już ich nie tolerują?

Jerzy Zieliński, sekretarz Miasta Bolesławiec:

W odpowiedzi na pytanie o „Bolesławiecką Kartę Mieszkańca” informuję, że jest ona akceptowana we wszystkich obiektach, którymi zarządza MOSiR Bolesławiec, zgodnie z Regulaminem Programu oraz zadeklarowanymi przez Ośrodek zniżkami, m.in.:

  • Termy Bolesławiec do 45% (w zależności od usługi) ceny biletu wstępu do term solankowych, groty solnej, siłowni i fitness (zniżka nie dotyczy usług świadczonych w strefie SPA i zabiegów kosmetycznych);
  • Leśny Potok do 40% (w zależności od usługi) ceny biletu wstępu na basen, korty tenisowe oraz cen wypożyczenia sprzętu w sezonie letnim od 1 maja do 30 września.

Bolesławiecki Ośrodek Kultury honoruje Bolesławiecką Kartę Mieszkańca, udzielając zniżki 10% na seanse filmowe organizowane w Centrum Integracji Kulturalnej ‘Orzeł’ (jest o tym informacja na stronie UM: https://bolesławiec.pl/miasto/index.php/10-mieszkancy/1713-boleslawiecka-karta-mieszkanca), jak również na stronie kina Forum: http://www.kino.boleslawiec.pl/.

Sekretarz dodaje:

Kino nie stosuje zniżek na premiery ze względu na zaporowe umowy z dystrybutorami. Pracuje nad większymi zniżkami na tytuły niepremierowe, obecnie (w okresie letnim) wynegocjowano zgodę na ceny w wysokości 10 zł za bilet na niektóre seanse.

Co Wy na to? Zapraszamy do dyskusji.