Pięć osób poszukiwanych zatrzymała bolesławiecka policja

Pięć osób poszukiwanych zatrzymała bolesławiecka policja
fot. KPP Bolesławiec Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu w ramach czynności służbowych podejmują różne działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu. Jednym z kierunków działań jest zbieranie informacji o osobach, które lekceważą wymiar sprawiedliwości, liczą na uniknięcie odpowiedzialności i często ukrywają się.
istotne.pl policja, zatrzymanie

W ostatnich dniach lipca na terenie powiatu bolesławieckiego zatrzymanych zostało pięć osób, które mają do odbycia karę pozbawienia wolności. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 2 mężczyzn poszukiwanych przez sądy w związku z zasądzoną karą pozbawienia wolności, 22-latek z Jarocina oraz 26-latek z województwa kujawsko-pomorskiego trafili od razu za kratki.

Mundurowi zatrzymali również poszukiwanego mieszkańca powiatu bolesławieckiego, 45-letniego mężczyznę, który w związku przestępstwami związanymi z dokumentami ma do odbycia karę 6 miesięcy. Do zakładu karnego trafili też 2 mieszkańcy Bolesławca w wieku 48 i 57 lat, którzy zostali ukarani z przestępstwa przeciwko rodzinie.