27-latek wpadł z marihuaną w bieliźnie. Odpowie też za paserstwo

27-latek wpadł z marihuaną w bieliźnie. Odpowie też za paserstwo
fot. KPP Bolesławiec Teraz 27-letniemu mężczyźnie grozić może kara od trzech miesięcy do nawet pięciu lat pozbawienia wolności.
istotne.pl policja, paserstwo, narkotyki

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji w trakcie interwencji skontrolowali osobę, od której wyczuwalna była silna woń marihuany. – Podejrzenia mundurowych szybko potwierdziły się; mężczyzna miał schowany w bieliźnie woreczek foliowy z marihuaną, z której można by uzyskać 150 porcji handlowych – informuje asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu. – Test przeprowadzony przez technika kryminalistyki potwierdził, że zabezpieczona substancja to środki odurzające.

Rzeczniczka dodaje:

Dodatkowo podczas przeszukania w miejscu zamieszkania 27-latka policjanci znaleźli rower skradziony z jednej z bolesławieckich piwnic. Zabezpieczone zostały również elektronarzędzia, których pochodzenie jest wyjaśniane przez funkcjonariuszy.

Rower pochodzący z przestępstwaRower pochodzący z przestępstwafot. KPP Bolesławiec

Mieszkaniec Bolesławca usłyszał 2 zarzuty: posiadania środków odurzających i paserstwa. Teraz grozić mu może kara od trzech miesięcy do nawet pięciu lat pozbawienia wolności.