Kto z kim i kiedy zagra w III grupie A-klasy w rundzie jesiennej?

Kto z kim i kiedy zagra w III grupie A-klasy w rundzie jesiennej?
fot. istotne.pl Podajemy skład grupy III A-klasy oraz terminarz meczów zaplanowanych na jesienną rundę rozgrywek.
istotne.pl terminarz, piłka nożna, klasa a

Drużyny A-klasy, Grupa III, Podokręg Jelenia Góra, Sezon 2021/2022

  1. Zryw Ubocze
  2. Kolonia Bolesławiec
  3. LZS Łaziska
  4. LZS Niwnice
  5. GKS Tomaszów Bolesławiecki
  6. Jaśnica Opolno Zdrój
  7. WKS Żarki Średnie
  8. GKS Warta Bolesławiecka
  9. LZS Brzeźnik
  10. GKS 2 Gromadka
  11. Orzeł Gościszów
  12. Sparta Zebrzydowa
  13. GKS Iwiny
  14. KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
  15. LKS Ocice
  16. Rybak Parowa

Terminarz A-klasy, Grupa III, Podokręg Jelenia Góra Sezon 2021/2022 – runda jesienna

Kolejka 1 – 14/15.08.2021

  • Zryw Ubocze : Rybak Parowa
  • Kolonia Bolesławiec : LKS Ocice
  • LZS Łaziska : KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
  • LZS Niwnice : GKS Iwiny
  • GKS Tomaszów Bolesławiecki : Sparta Zebrzydowa
  • Jaśnica Opolno Zdrój : Orzeł Gościszów
  • WKS Żarki Średnie : GKS 2 Gromadka
  • GKS Warta Bolesławiecka : LZS Brzeźnik

Kolejka 2 – 21/22.08.2021

  • Rybak Parowa : LZS Brzeźnik
  • GKS 2 Gromadka : GKS Warta Bolesławiecka
  • Orzeł Gościszów : WKS Żarki Średnie
  • Sparta Zebrzydowa : Jaśnica Opolno Zdrój
  • GKS Iwiny : GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • KS Stare Jaroszowice-Żeliszów : LZS Niwnice
  • LKS Ocice : LZS Łaziska
  • Zryw Ubocze : Kolonia Bolesławiec

Kolejka 3 – 28/29.08.2021

  • Kolonia Bolesławiec : Rybak Parowa
  • LZS Łaziska : Zryw Ubocze
  • LZS Niwnice : LKS Ocice
  • GKS Tomaszów Bolesławiecki : KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
  • Jaśnica Opolno Zdrój : GKS Iwiny
  • WKS Żarki Średnie : Sparta Zebrzydowa
  • GKS Warta Bolesławiecka : Orzeł Gościszów
  • LZS Brzeźnik : GKS 2 Gromadka

Kolejka 4 – 04/05.09.2021

  • Rybak Parowa : GKS 2 Gromadka
  • Orzeł Gościszów : LZS Brzeźnik
  • Sparta Zebrzydowa : GKS Warta Bolesławiecka
  • GKS Iwiny : WKS Żarki Średnie
  • KS Stare Jaroszowice-Żeliszów : Jaśnica Opolno Zdrój
  • LKS Ocice : GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • Zryw Ubocze : LZS Niwnice
  • Kolonia Bolesławiec : LZS Łaziska

Kolejka 5 – 11/12.09.2021

  • LZS Łaziska : Rybak Parowa
  • LZS Niwnice : Kolonia Bolesławiec
  • GKS Tomaszów Bolesławiecki : Zryw Ubocze
  • Jaśnica Opolno Zdrój : LKS Ocice
  • WKS Żarki Średnie : KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
  • GKS Warta Bolesławiecka : GKS Iwiny
  • LZS Brzeźnik : Sparta Zebrzydowa
  • GKS 2 Gromadka : Orzeł Gościszów

Kolejka 6 – 18/19.09.2021

  • Rybak Parowa : Orzeł Gościszów
  • Sparta Zebrzydowa : GKS 2 Gromadka
  • GKS Iwiny : LZS Brzeźnik
  • KS Stare Jaroszowice-Żeliszów : GKS Warta Bolesławiecka
  • LKS Ocice : WKS Żarki Średnie
  • Zryw Ubocze : Jaśnica Opolno Zdrój
  • Kolonia Bolesławiec : GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • LZS Łaziska : LZS Niwnice

Kolejka 7 – 25/26.09.2021

  • LZS Niwnice : Rybak Parowa
  • GKS Tomaszów Bolesławiecki : LZS Łaziska
  • Jaśnica Opolno Zdrój : Kolonia Bolesławiec
  • WKS Żarki Średnie : Zryw Ubocze
  • GKS Warta Bolesławiecka : LKS Ocice
  • LZS Brzeźnik : KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
  • GKS 2 Gromadka : GKS Iwiny
  • Orzeł Gościszów : Sparta Zebrzydowa

Kolejka 8 – 02/03.10.2021

  • Rybak Parowa : Sparta Zebrzydowa
  • GKS Iwiny : Orzeł Gościszów
  • KS Stare Jaroszowice-Żeliszów : GKS 2 Gromadka
  • LKS Ocice : LZS Brzeźnik
  • Zryw Ubocze : GKS Warta Bolesławiecka
  • Kolonia Bolesławiec : WKS Żarki Średnie
  • LZS Łaziska : Jaśnica Opolno Zdrój
  • LZS Niwnice : GKS Tomaszów Bolesławiecki

Kolejka 9 – 09/10.10.2021

  • GKS Tomaszów Bolesławiecki : Rybak Parowa
  • Jaśnica Opolno Zdrój : LZS Niwnice
  • WKS Żarki Średnie : LZS Łaziska
  • GKS Warta Bolesławiecka : Kolonia Bolesławiec
  • LZS Brzeźnik : Zryw Ubocze
  • GKS 2 Gromadka : LKS Ocice
  • Orzeł Gościszów : KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
  • Sparta Zebrzydowa : GKS Iwiny

Kolejka 10 – 16/17.10.2021

  • Rybak Parowa : GKS Iwiny
  • KS Stare Jaroszowice-Żeliszów : Sparta Zebrzydowa
  • LKS Ocice : Orzeł Gościszów
  • Zryw Ubocze : GKS 2 Gromadka
  • Kolonia Bolesławiec : LZS Brzeźnik
  • LZS Łaziska : GKS Warta Bolesławiecka
  • LZS Niwnice : WKS Żarki Średnie
  • GKS Tomaszów Bolesławiecki : Jaśnica Opolno Zdrój

Kolejka 11 – 23/24.10.2021

  • Jaśnica Opolno Zdrój : Rybak Parowa
  • WKS Żarki Średnie : GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • GKS Warta Bolesławiecka : LZS Niwnice
  • LZS Brzeźnik : LZS Łaziska
  • GKS 2 Gromadka : Kolonia Bolesławiec
  • Orzeł Gościszów : Zryw Ubocze
  • Sparta Zebrzydowa : LKS Ocice
  • GKS Iwiny : KS Stare Jaroszowice-Żeliszów

Kolejka 12 – 30/31.10.2021

  • Rybak Parowa : KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
  • LKS Ocice : GKS Iwiny
  • Zryw Ubocze : Sparta Zebrzydowa
  • Kolonia Bolesławiec : Orzeł Gościszów
  • LZS Łaziska : GKS 2 Gromadka
  • LZS Niwnice : LZS Brzeźnik
  • GKS Tomaszów Bolesławiecki : GKS Warta Bolesławiecka
  • Jaśnica Opolno Zdrój : WKS Żarki Średnie

Kolejka 13 – 06/07.11.2021

  • WKS Żarki Średnie : Rybak Parowa
  • GKS Warta Bolesławiecka : Jaśnica Opolno Zdrój
  • LZS Brzeźnik : GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • GKS 2 Gromadka : LZS Niwnice
  • Orzeł Gościszów : LZS Łaziska
  • Sparta Zebrzydowa : Kolonia Bolesławiec
  • GKS Iwiny : Zryw Ubocze
  • KS Stare Jaroszowice-Żeliszów : LKS Ocice

Kolejka 14 – 11.11.2021

  • Rybak Parowa : LKS Ocice
  • Zryw Ubocze : KS Stare Jaroszowice-Żeliszów
  • Kolonia Bolesławiec : GKS Iwiny
  • LZS Łaziska : Sparta Zebrzydowa
  • LZS Niwnice : Orzeł Gościszów
  • GKS Tomaszów Bolesławiecki : GKS 2 Gromadka
  • Jaśnica Opolno Zdrój : LZS Brzeźnik
  • WKS Żarki Średnie : GKS Warta Bolesławiecka

Kolejka 15 – 13/14.11.2021

  • GKS Warta Bolesławiecka : Rybak Parowa
  • LZS Brzeźnik : WKS Żarki Średnie
  • GKS 2 Gromadka : Jaśnica Opolno Zdrój
  • Orzeł Gościszów : GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • Sparta Zebrzydowa : LZS Niwnice
  • GKS Iwiny : LZS Łaziska
  • KS Stare Jaroszowice-Żeliszów : Kolonia Bolesławiec
  • LKS Ocice : Zryw Ubocze