Kto z kim i kiedy zagra w III grupie B-klasy w rundzie jesiennej?

Kto z kim i kiedy zagra w III grupie B-klasy w rundzie jesiennej?
fot. istotne.pl Podajemy skład grupy III B-klasy oraz terminarz meczów zaplanowanych na jesienną rundę rozgrywek.
istotne.pl terminarz, piłka nożna, klasa b

Drużyny B – Klasy, Grupa III, Podokręg Jelenia Góra, sezon 2021/2022

  1. LKS Mierzwin
  2. Zbylut Zbylutów
  3. Znicz Kruszyn
  4. Majdan Bolesławice
  5. Bad Element Otok-Bożejowice-Rakowice
  6. GKS Raciborowice – Cała Runda Jesienna Wyjazdy
  7. LZS Nowa
  8. LKS Kraśnik Dolny
  9. KS Kotliska
  10. KS Włodzice
  11. GKS II 2 Gromadka
  12. BKS II Bobrzanie Bolesławiec
  13. Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka
  14. Leśnik II Osiecznica

Terminarz B – Klasy, Grupa III, Podokręg Jelenia Góra, sezon 2021/2022 – runda jesienna 

Kolejka 1 – 21/22.08.2021

  • LKS Mierzwin : Leśnik II Osiecznica
  • Zbylut Zbylutów : Bóbr Dąbrowa
  • Znicz Kruszyn : BKS II Bolesławiec
  • Majdan Bolesławice : GKS 2 II Gromadka
  • Bad Element Otok-Bożejowice-Rakowice : KS Włodzice
  • GKS Raciborowice : KS Kotliska
  • LZS Nowa : LKS Kraśnik Dolny

Kolejka 2 – 28/29.08.2021

  • Leśnik II Osiecznica : LKS Kraśnik Dolny
  • KS Kotliska : LZS Nowa
  • KS Włodzice : GKS Raciborowice
  • GKS 2 II Gromadka : Bad Element Otok-Bożejowice-Rakowice
  • BKS II Bolesławiec : Majdan Bolesławice
  • Bóbr Dąbrowa : Znicz Kruszyn
  • LKS Mierzwin : Zbylut Zbylutów

Kolejka 3 – 04/05.09.2021

  • Zbylut Zbylutów : Leśnik II Osiecznica
  • Znicz Kruszyn : LKS Mierzwin
  • Majdan Bolesławice : Bóbr Dąbrowa
  • Bad Element Otok-Bożejowice-Rakowice : BKS II Bolesławiec
  • GKS Raciborowice : GKS 2 II Gromadka
  • LZS Nowa : KS Włodzice
  • LKS Kraśnik Dolny : KS Kotliska

Kolejka 4 – 11/12.09.2021

  • Leśnik II Osiecznica : KS Kotliska
  • KS Włodzice : LKS Kraśnik Dolny
  • GKS 2 II Gromadka : LZS Nowa
  • BKS II Bolesławiec : GKS Raciborowice
  • Bóbr Dąbrowa : Bad Element Otok-Bożejowice-Rakowice
  • LKS Mierzwin : Majdan Bolesławice
  • Zbylut Zbylutów : Znicz Kruszyn

Kolejka 5– 18/19.09.2021

  • Znicz Kruszyn : Leśnik II Osiecznica
  • Majdan Bolesławice : Zbylut Zbylutów
  • Bad Element Otok-Bożejowice-Rakowice : LKS Mierzwin
  • GKS Raciborowice : Bóbr Dąbrowa
  • LZS Nowa : BKS II Bolesławiec
  • LKS Kraśnik Dolny : GKS 2 II Gromadka
  • KS Kotliska : KS Włodzice

Kolejka 6 – 25/26.09.2021

  • Leśnik II Osiecznica : KS Włodzice
  • GKS 2 II Gromadka : KS Kotliska
  • BKS II Bolesławiec : LKS Kraśnik Dolny
  • Bóbr Dąbrowa : LZS Nowa
  • LKS Mierzwin : GKS Raciborowice
  • Zbylut Zbylutów : Bad Element Otok-Bożejowice-Rakowice
  • Znicz Kruszyn : Majdan Bolesławice

Kolejka 7 – 02/03.10.2021

  • Majdan Bolesławice : Leśnik II Osiecznica
  • Bad Element Otok-Bożejowice-Rakowice : Znicz Kruszyn
  • GKS Raciborowice : Zbylut Zbylutów
  • LZS Nowa : LKS Mierzwin
  • LKS Kraśnik Dolny : Bóbr Dąbrowa
  • KS Kotliska : BKS II Bolesławiec
  • KS Włodzice : GKS 2 II Gromadka

Kolejka 8 – 09/10.10.2021

  • Leśnik II Osiecznica : GKS 2 II Gromadka
  • BKS II Bolesławiec : KS Włodzice
  • Bóbr Dąbrowa : KS Kotliska
  • LKS Mierzwin : LKS Kraśnik Dolny
  • Zbylut Zbylutów : LZS Nowa
  • Znicz Kruszyn : GKS Raciborowice
  • Majdan Bolesławice : Bad Element Otok-Bożejowice-Rakowice

Kolejka 9 – 16/17.10.2021 

  • Bad Element Otok-Bożejowice-Rakowice : Leśnik II Osiecznica
  • GKS Raciborowice : Majdan Bolesławice
  • LZS Nowa : Znicz Kruszyn
  • LKS Kraśnik Dolny : Zbylut Zbylutów
  • KS Kotliska : LKS Mierzwin
  • KS Włodzice : Bóbr Dąbrowa
  • GKS 2 II Gromadka : BKS II Bolesławiec

Kolejka 10 – 23/24.10.2021

  • Leśnik II Osiecznica : BKS II Bolesławiec
  • Bóbr Dąbrowa : GKS 2 II Gromadka
  • LKS Mierzwin : KS Włodzice
  • Zbylut Zbylutów : KS Kotliska
  • Znicz Kruszyn : LKS Kraśnik Dolny
  • Majdan Bolesławice : LZS Nowa
  • Bad Element Otok-Bożejowice-Rakowice : GKS Raciborowice

Kolejka 11 – 30/31.10.2021

  • GKS Raciborowice : Leśnik II Osiecznica
  • LZS Nowa : Bad Element Otok-Bożejowice-Rakowice
  • LKS Kraśnik Dolny : Majdan Bolesławice
  • KS Kotliska : Znicz Kruszyn
  • KS Włodzice : Zbylut Zbylutów
  • GKS 2 II Gromadka : LKS Mierzwin
  • BKS II Bolesławiec : Bóbr Dąbrowa

Kolejka 12 – 06/07.11.2021

  • Leśnik II Osiecznica : Bóbr Dąbrowa
  • LKS Mierzwin : BKS II Bolesławiec
  • Zbylut Zbylutów : GKS 2 II Gromadka
  • Znicz Kruszyn : KS Włodzice
  • Majdan Bolesławice : KS Kotliska
  • Bad Element Otok-Bożejowice-Rakowice : LKS Kraśnik Dolny
  • GKS Raciborowice : LZS Nowa

Kolejka 13 – 13/14.11.2021

  • LZS Nowa : Leśnik II Osiecznica
  • LKS Kraśnik Dolny : GKS Raciborowice
  • KS Kotliska : Bad Element Otok-Bożejowice-Rakowice
  • KS Włodzice : Majdan Bolesławice
  • GKS 2 II Gromadka : Znicz Kruszyn
  • BKS II Bolesławiec : Zbylut Zbylutów
  • Bóbr Dąbrowa : LKS Mierzwin