Przez wiele tygodni walczyli o jej życie. Pani Ewa podziękowała personelowi szpitala

Przez wiele tygodni walczyli o jej życie. Pani Ewa podziękowała personelowi szpitala
fot. ZOZ Bolesławiec Pielęgniarka Oddziałowa: – Największą dla nas nagrodą, szczęściem i poczuciem ulgi jest dzień, w którym pacjent opuszcza szpital w dobrym zdrowiu.
istotne.pl 183 szpital powiatowy

Reklama

– Od naszych pacjentów nie oczekujemy żadnych dowodów wdzięczności – mówi Monika Fiedorczuk, Pielęgniarka Oddziałowa na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu. – Największą dla nas nagrodą, szczęściem i poczuciem ulgi jest dzień, w którym pacjent opuszcza szpital w dobrym zdrowiu.

Personel oddziału przez wiele tygodni walczył, aby pacjentka z powikłaniami po COVID-19 mogła wrócić do swojej rodziny. To była ich wspólna walka. Po kilku dniach od wypisu pani Ewa (imię zostało zmienione) przyszła wraz z mężem, aby podziękować zespołowi za opiekę:

Z ogromną wdzięcznością i szacunkiem pragnę podziękować za uratowanie życia, za profesjonalizm na najwyższym poziomie, za doskonałą i troskliwą opiekę podczas całego procesu leczenia.

Kłaniam się nisko
wdzięczna pacjentka

Na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii trafiają pacjenci w najcięższych stanach. Dzień, w którym pacjent o własnych siłach wraca do domu, to chwile największej radości i satysfakcji dla całego personelu.

– Powtórne spotkanie, ale w zupełnie innych warunkach, było dla nas wszystkich ogromnie wzruszające – mówi Monika Fiedorczuk. – Trudno było powstrzymać łzy. Na szczęście, tym razem były to łzy radości.

Monika FiedorczukMonika Fiedorczukfot. ZOZ Bolesławiec

Reklama