Można odbierać paszporty bez rezerwacji. Wiemy gdzie

Można odbierać paszporty bez rezerwacji. Wiemy gdzie
fot. DUW Czas oczekiwania na paszport w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu oraz pozostałych punktach to około 2,5 tygodnia.
istotne.pl 183 wojewoda, paszport

Reklama

Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu

Informujemy, że odbiór gotowego paszportu w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu oraz w Delegaturze Urzędu w Legnicy możliwy jest bez wcześniejszej rezerwacji terminu (klient po wejściu do urzędu kierowany jest do odpowiedniej kolejki).

Urzędnicy dodają:

Każda osoba, która złożyła wniosek o wydanie paszportu, może zostać powiadomiona SMS-em lub e-mailem o gotowym do odbioru dokumencie (przy złożeniu wniosku o paszport należy w oświadczeniu podać swój numer telefonu lub adres e-mail i wyrazić zgodę na przetwarzanie tych danych).

Ile to trwa?

Czas oczekiwania na paszport w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu oraz pozostałych punktach to około 2,5 tygodnia.

Gdzie można odebrać paszport?

Gotowy paszport należy odebrać w tym samym punkcie, w którym składany był wniosek o jego wydanie. (Wejście do Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego w celu odbioru paszportu możliwe jest od strony Odry, bulwar Marii i Lecha Kaczyńskich).

Co ze składaniem wniosków o wydanie paszportu?

Złożenie wniosku o wydanie paszportu nadal możliwe jest tylko po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Reklama