Policja szukała jej syna. Kobieta podziękowała za profesjonalizm i empatię

Policja szukała jej syna. Kobieta podziękowała za profesjonalizm i empatię
fot. MZ Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu inspektora Norberta Kurendy wpłynęły podziękowania dla funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Kruszynie.
istotne.pl 183 policja

Kruszyńscy policjanci prowadzili poszukiwania chłopca. Jak pisze matka nieletniego:

Szanowny Panie Komendancie, pragnę bardzo podziękować za działania podległych Panu funkcjonariuszy oraz Komendanta z Komendy Policji w Kruszynie. Dnia 25-05-2021 zgłosiłam oddalenie się mojego nieletniego syna. Po zebraniu wszystkich potrzebnych Policji informacji funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do działań.

Już w momencie, kiedy był przeprowadzany wywiad wiedziałam, że trafiłam na profesjonalistów, którzy wiedzą, jak mogą mi pomóc. Spotkałam się z empatią oraz zrozumieniem mojej sytuacji, za co jestem bardzo wdzięczna. Mój problem stał się problemem, z którym nie musiałam borykać się sama. Otrzymałam wsparcie moralne oraz obserwując dynamikę działań Policjantów, wiedziałam, że mój problem nie został zbagatelizowany, tylko potraktowany z cała powagą.

Komendant Policji w Kruszynie informował mnie na bieżąco o postępach, działaniach oraz konsultował możliwe warianty oraz miejsca, gdzie może przebywać mój syn. Dzięki szeroko zakrojonej akcji, pełnej mobilizacji oraz zaangażowaniu biorących udział w działaniach Policjantów już następnego dnia w południe uciekinier się odnalazł.

Kobieta dodaje:

Bardzo dziękuję za profesjonalizm, zaangażowanie oraz przeogromną pomoc, które sprawiły, że Policjantów z Komendy w Kruszynie będę zawsze widzieć jako wzór pomocy [...].

PismoPismofot. KPP Bolesławiec