Dostali nakaz doprowadzenia narkotykowego recydywisty. I ten… znów wpadł z dragami

Dostali nakaz doprowadzenia narkotykowego recydywisty. I ten… znów wpadł z dragami
fot. KPP Bolesławiec Teraz 33-letniemu mieszkańcowi Bolesławca grozić może kara do czerech i pół roku pozbawienia wolności.
istotne.pl 183 policja, narkotyki

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego bolesławieckiej jednostki zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. – 33-latek był już wcześniej karany w związku z posiadaniem środków odurzających – informuje mł. asp. Aleksandra Pieprzycka z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

I dodaje:

Mieszkaniec Bolesławca nie stawiał się na wezwania śledczych, dlatego na podstawie nakazu prokuratorskiego funkcjonariusze pojechali po niego, aby doprowadzić go do komendy. Dojeżdżając do miejsca zamieszkania mężczyzny, policjanci zauważyli go na jednej z pobliskich ulic.

W trakcie policyjnych czynności młody mężczyzna był bardzo nerwowy. Powód? Ponownie miał przy sobie nielegalne substancje. Rzeczniczka: – Mundurowi w saszetce i kieszeni ubrania mężczyzny znaleźli woreczki strunowe z metamfetaminą i marihuaną. Łącznie zabezpieczone zostało kilkadziesiąt porcji handlowych.

33-latek usłyszał trzy zarzuty związane z posiadaniem środków odurzających. Jako że zatrzymany jest recydywistą, grozi mu nawet do 4,5 roku więzienia.