BKS przegrywa w Ruszowie na zakończenie rundy jesiennej

istotne.pl bks bolesławiec, victoria ruszów

Mecz niewykorzystanych okazji, które pod koniec spotkania zemściły się. Tak można w jednym zdaniu opisać sobotni mecz, w którym BKS zmierzył się na wyjeździe z Victorią Ruszów. W pierwszej połowie piłkarze Sebastiana Tylutkiego mieli zdecydowaną przewagę i kilka wyśmienitych okazji, żeby wyjść na prowadzenie, a nawet prowadzić kilkoma bramkami. Niestety, brakowało skuteczności. Okazji nie wykorzystali zarówno Łukasz Graczyk i Filip Zagórski, jak i Adrian Kulesza.

Na początku drugiej połowy do głosu doszli gospodarze i dwukrotnie niewiele zabrakło do zdobycia bramki (piłka mijała słupek w niewielkiej odległości). Atakował też BKS, ale nadal nieskutecznie. Okazji było wiele, ale bolesławianie nie potrafili umieścić piłkę w sieci. Bramkarz Ruszowa wielokrotnie ratował swój zespół i zasłużył na tytuł Zawodnika Meczu. Natomiast stare piłkarskie porzekadło mówi, że niewykorzystane sytuacje mszczą się... Tak się zdarzyło w tym spotkaniu. W 85 minucie arbiter podyktował rzut karny dla Ruszowa. Do piłki podszedł Marcin Świrlik i było 1:0 dla gospodarzy. Taki wyniki utrzymał się do końca meczu. Victoria Ruszów – BKS Bolesławiec 1:0 (0:0).

To był ostatni mecz w rundzie jesiennej rozgrywek. BKS zajął 7 miejsce w tabeli klasy okręgowej.

Skrót tego meczu możecie obejrzeć na Facebookowym profilu KS Victoria Ruszów.

BKS: Walczak, Dmuchowski, Olesiński, Cawricz, Dul, Medyński (żk) (79′ Mucha), Zagórski, Puzio (żk), Bały, Graczyk (60′ Latała), Kulesza.