Strażacy z Brzeźnika z podsumowaniem zeszłego roku

Strażacy z Brzeźnika z podsumowaniem zeszłego roku
fot. OSP Brzeźnik W 2019 roku druhowie z Brzeźnika brali udział w 42 interwencjach. 9 razy interweniowali poza terenem gminy Bolesławiec.
istotne.pl straż pożarna, brzeźnik

Mundurowi z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźniku (gmina Bolesławiec) podsumowali na swoim facebookowym profilu ubiegły rok:

Na terenie Gminy Wiejskiej Bolesławiec byliśmy dysponowani 19 razy do Pożarów, 10 razy do Miejscowych Zagrożeń oraz mieliśmy 5 Alarmów Fałszywych. Poza teren Gminy dysponowani byliśmy 6 razy do Pożarów oraz 3 razy do Miejscowych Zagrożeń.

Oprócz terenu Gminy Wiejskiej Bolesławiec byliśmy dysponowani na teren Miasta Bolesławiec, Gminy Nowogrodziec oraz Gminy Osiecznica.

I dodają:

Ponadto braliśmy udział w zabezpieczeniach imprez masowych na terenie Gminy Wiejskiej Bolesławiec. Uczestniczyliśmy w spotkaniach z okazji Dnia Dziecka, piknikach rodzinnych w Szkole Podstawowej nr 2 w Bolesławcu, w Szkole Podstawowej w Brzeźniku, a także w spotkaniu rodzinnym w Mierzwinie. Braliśmy również udział w turnieju zorganizowanym przez Zakład Gerresheimer w Bolesławcu.