Wygrany sparing BKS. Hat-trick Mai, efektowny powrót Kaczora

istotne.pl sparing, bks bolesławiec, ks stare jaroszowice

W środę (7 sierpnia) na boisku OWS przy ulicy Spacerowej seniorzy BKS rozegrali trzeci sparing przed rozgrywkami jeleniogórskiej okręgówki. Po ostatniej przegranej z Gryfowem Śląskim bolesławianie podejmowali KS Stare Jaroszowice.

Deszczowe spotkanie zakończyło wysokim zwycięstwem podopiecznych Sebastiana Tylutkiego, którzy pewnie wygrali 6:1 (3:1). Trzy gole w tym meczu zdobył Marek Majka. Po jednym trafieniu zaliczyli: Adrian Puzio, Mateusz Medyński oraz... powracający na Spółdzielczą z Leśnika Osiecznica Adrian Kulesza. Popularny Kaczor pojawił się na meczu w drugiej połowie i po kilku minutach trafił do sieci. Honorową bramkę dla gości zdobył Daniel Nizioł.

A już w sobotę bolesławianie rozegrają czwarty mecz kontrolny. Ich przeciwnikiem będą Łużyce Lubań.