Kto wygra trzecią grupę B-klasy? Znamy terminarz meczów

Kto wygra trzecią grupę B-klasy? Znamy terminarz meczów
fot. www.sxc.hu Przedstawiany terminarz spotkań 14 zespołów, które rywalizują w grupie trzeciej jeleniogórskiej B-klasy. Kto ma największą szansę na awans do A-klasy?
istotne.pl terminarz

Zespoły B-klasowe zainaugurują rozgrywki w ostatnią niedzielę sierpnia. Pod sondą zamieszczamy terminarz rozgrywek grupy 3, jeleniogórskiej B-klasy. Pełny terminarz rozgrywek (wszystkie grupy) znajdziecie na stronie 90minut.pl

Kto ma największe szanse na awans do A-klasy?
Majdan Bolesławice-Dąbrowa Bol.
14.29 % głosów: 39
GKS Gromadka
11.72 % głosów: 32
KS Włodzice
10.99 % głosów: 30
KS Milików
10.62 % głosów: 29
LZS Nowa
9.89 % głosów: 27
Znicz Kruszyn
8.06 % głosów: 22
Kolonia Bolesławiec
8.06 % głosów: 22
GKS Raciborowice
7.33 % głosów: 20
LKS Kraśnik Dolny
5.86 % głosów: 16
Jawa Otok-Bożejowice-Rakowice
5.13 % głosów: 14
LZS Niwnice
4.03 % głosów: 11
KS Kotliska
1.47 % głosów: 4
Zbylut Zbylutów
1.47 % głosów: 4
KS Łąka
1.10 % głosów: 3

Kolejka 1, 25 sierpnia 2019, godzina 11:00

  • LZS NIWNICE – MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA
  • KS ŁĄKA – KS MILIKÓW
  • ZNICZ KRUSZYN – GKS GROMADKA
  • KS WŁODZICE – KS KOTLISKA
  • JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE – KOLONIA BOLESŁAWIEC
  • GKS RACIBOROWICE – ZBYLUT ZBYLUTÓW
  • LKS KRAŚNIK DOLNY – LZS NOWA

Kolejka 2, 1 września 2019

  • MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA – LZS NOWA , godzina 11:00
  • ZBYLUT ZBYLUTÓW – LKS KRAŚNIK DOLNY, godzina 14:00
  • KOLONIA BOLESŁAWIEC – GKS RACIBOROWICE, godzina 11:00
  • JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE – KS KOTLISKA, godzina 11:00
  • GKS GROMADKA – KS WŁODZICE, godzina 11:00
  • KS MILIKÓW – ZNICZ KRUSZYN, godzina 11:00
  • LZS NIWNICE – KS ŁĄKA, godzina 11:00

Kolejka 3, 8 września 2019, godzina 11:00

  • KS ŁĄKA – MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA
  • ZNICZ KRUSZYN – LZS NIWNICE
  • KS WŁODZICE – KS MILIKÓW
  • JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE – GKS GROMADKA
  • GKS RACIBOROWICE – KS KOTLISKA
  • LKS KRAŚNIK DOLNY – KOLONIA BOLESŁAWIEC
  • LZS NOWA – ZBYLUT ZBYLUTÓW

Kolejka 4, 15 września 2019, godzina 11:00

  • MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA – ZBYLUT ZBYLUTÓW
  • KOLONIA BOLESŁAWIEC – LZS NOWA
  • KS KOTLISKA – LKS KRAŚNIK DOLNY
  • GKS GROMADKA – GKS RACIBOROWICE
  • KS MILIKÓW – JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE
  • LZS NIWNICE – KS WŁODZICE
  • KS ŁĄKA – ZNICZ KRUSZYN

Kolejka 5, 22 września

  • ZNICZ KRUSZYN – MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA, godzina 11:00
  • KS WŁODZICE – KS ŁĄKA, godzina 11:00
  • JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE – LZS NIWNICE, godzina 11:00
  • GKS RACIBOROWICE – KS MILIKÓW, godzina 11:00
  • LKS KRAŚNIK DOLNY – GKS GROMADKA, godzina 11:00
  • LZS NOWA – KS KOTLISKA, godzina 11:00
  • ZBYLUT ZBYLUTÓW – KOLONIA BOLESŁAWIEC, godzina 14:00. 

Kolejka 6, 29 września 2019, godzina 11:00

  • MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA – KOLONIA BOLESŁAWIEC
  • KS KOTLISKA – ZBYLUT ZBYLUTÓW
  • GKS GROMADKA – LZS NOWA
  • KS MILIKÓW – LKS KRAŚNIK DOLNY
  • LZS NIWNICE – GKS RACIBOROWICE
  • KS ŁĄKA – JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE
  • ZNICZ KRUSZYN – KS WŁODZICE

Kolejka 7, 6 października 2019

  • KS WŁODZICE – MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA, godzina 11:00
  • JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE – ZNICZ KRUSZYN, godzina 11:00
  • GKS RACIBOROWICE – KS ŁĄKA, godzina 11:00
  • LKS KRAŚNIK DOLNY – LZS NIWNICE, godzina 11:00
  • LZS NOWA – KS MILIKÓW, godzina 11:00
  • ZBYLUT ZBYLUTÓW – GKS GROMADKA, godzina 14:00
  • KOLONIA BOLESŁAWIEC – KS KOTLISKA, godzina 11:00

Kolejka 8, 13 października 2019, godzina 11:00

  • MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA – KS KOTLISKA
  • GKS GROMADKA – KOLONIA BOLESŁAWIEC
  • KS MILIKÓW – ZBYLUT ZBYLUTÓW
  • LZS NIWNICE – LZS NOWA
  • KS ŁĄKA – LKS KRAŚNIK DOLNY
  • ZNICZ KRUSZYN – GKS RACIBOROWICE
  • KS WŁODZICE – JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE

Kolejka 9, 20 października

  • JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE – MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA, godzina 11:00
  • GKS RACIBOROWICE – KS WŁODZICE, godzina 11:00
  • LKS KRAŚNIK DOLNY – ZNICZ KRUSZYN, godzina 11:00
  • LZS NOWA – KS ŁĄKA, godzina 11:00
  • ZBYLUT ZBYLUTÓW – LZS NIWNICE, godzina 14:00
  • KOLONIA BOLESŁAWIEC – KS MILIKÓW, godzina 11:00
  • KS KOTLISKA – GKS GROMADKA, godzina 11:00

Kolejka 10, 27 października 2019, godzina 11:00

  • MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA – GKS GROMADKA
  • KS MILIKÓW – KS KOTLISKA
  • LZS NIWNICE – KOLONIA BOLESŁAWIEC
  • KS ŁĄKA – ZBYLUT ZBYLUTÓW
  • ZNICZ KRUSZYN – LZS NOWA
  • KS WŁODZICE – LKS KRAŚNIK DOLNY
  • JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE – GKS RACIBOROWICE

Kolejka 11, 3 listopada 2019

  • MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA – GKS RACIBOROWICE. godzina 11:00
  • LKS KRAŚNIK DOLNY – JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE, godzina 11:00
  • LZS NOWA – KS WŁODZICE, godzina 11:00
  • ZBYLUT ZBYLUTÓW – ZNICZ KRUSZYN, godzina 14:00
  • KOLONIA BOLESŁAWIEC – KS ŁĄKA, godzina 11:00
  • KS KOTLISKA – LZS NIWNICE, godzina 11:00
  • GKS GROMADKA – KS MILIKÓW, godzina 11:00

Kolejka 12, 10 listopada 2019, godzina 11:00

  • MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA – KS MILIKÓW
  • LZS NIWNICE – GKS GROMADKA
  • KS ŁĄKA – KS KOTLISKA
  • ZNICZ KRUSZYN – KOLONIA BOLESŁAWIEC
  • KS WŁODZICE – ZBYLUT ZBYLUTÓW
  • JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE – LZS NOWA
  • GKS RACIBOROWICE – LKS KRAŚNIK DOLNY

Kolejka 13, 17 listopada 2019

  • LKS KRAŚNIK DOLNY – MAJDAN BOLESŁAWICE-DĄBROWA BOLESŁAWIECKA, godzina 11:00
  • LZS NOWA – GKS RACIBOROWICE, godzina 11:00
  • ZBYLUT ZBYLUTÓW – JAWA OTOK-BOŻEJOWICE-RAKOWICE, godzina 14:00
  • KOLONIA BOLESŁAWIEC – KS WŁODZICE, godzina 11:00
  • KS KOTLISKA – ZNICZ KRUSZYN, godzina 11:00
  • GKS GROMADKA – KS ŁĄKA, godzina 11:00
  • KS MILIKÓW – LZS NIWNICE, godzina 11:00