Rywalizacja w grupie trzeciej jeleniogórskiej A-klasy zapowiada się emocjonująco. Do grupy trzeciej dołączył zespół Czarnych Lwówek, który z pewnością włączy się do walki o awans.
W grupie są solidne ekipy i bardzo trudno wytypować zespół, który awansuje. Jak myślicie, która z drużyn za rok będzie świętowała awans do okręgówki?
Pod sondą zamieszczamy terminarz spotkań.
Terminarz spotkań grupy III A-klasy, runda 1.
Pełny terminarz wszystkich grup jeleniogórskiej A-klasy znajdziecie na stronie 90minut.pl
Kolejka 1, w dniach 24-25 sierpnia 2019, godzina 15:00,
- LKS MIERZWIN – CHROBRY NOWOGRODZIEC
- CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – KS STARE JAROSZOWICE
- SPARTA ZEBRZYDOWA – RYBAK PAROWA
- ORZEŁ GOŚCISZÓW – GÓRNIK WĘGLINIEC
- GKS IWINY – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW
- LZS ŁAZISKA – LKS OCICE
- LKS BRZEŹNIK – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
Kolejka 2, w dniach 31 sierpnia/1 września 2019, godzina 15:00,
- CHROBRY NOWOGRODZIEC – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
- LKS OCICE – LKS BRZEŹNIK
- TWARDY ŚWIĘTOSZÓW – LZS ŁAZISKA
- GÓRNIK WĘGLINIEC – GKS IWINY
- RYBAK PAROWA – ORZEŁ GOŚCISZÓW
- KS STARE JAROSZOWICE – SPARTA ZEBRZYDOWA
- LKS MIERZWIN – CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI
Kolejka 3, w dniach 7-8 września 2019, godzina 15:00,
- CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – CHROBRY NOWOGRODZIEC
- SPARTA ZEBRZYDOWA – LKS MIERZWIN
- ORZEŁ GOŚCISZÓW – KS STARE JAROSZOWICE
- GKS IWINY – RYBAK PAROWA
- LZS ŁAZISKA – GÓRNIK WĘGLINIEC
- LKS BRZEŹNIK – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW
- GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI – LKS OCICE
Kolejka 4, w dniach 14-15 września 2019, godzina 15:00,
- CHROBRY NOWOGRODZIEC – LKS OCICE
- TWARDY ŚWIĘTOSZÓW – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
- GÓRNIK WĘGLINIEC – LKS BRZEŹNIK
- RYBAK PAROWA – LZS ŁAZISKA
- KS STARE JAROSZOWICE – GKS IWINY
- LKS MIERZWIN – ORZEŁ GOŚCISZÓW
- CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – SPARTA ZEBRZYDOWA
Kolejka 5, w dniach 21-22 września 2019, godzina 15:00,
- SPARTA ZEBRZYDOWA – CHROBRY NOWOGRODZIEC
- ORZEŁ GOŚCISZÓW – CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI
- GKS IWINY – LKS MIERZWIN
- LZS ŁAZISKA – KS STARE JAROSZOWICE
- LKS BRZEŹNIK – RYBAK PAROWA
- GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI – GÓRNIK WĘGLINIEC
- LKS OCICE – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW
Kolejka 6, w dniach 28-29 września 2019, godzina 15:00,
- CHROBRY NOWOGRODZIEC – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW
- GÓRNIK WĘGLINIEC – LKS OCICE
- RYBAK PAROWA – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
- KS STARE JAROSZOWICE – LKS BRZEŹNIK
- LKS MIERZWIN – LZS ŁAZISKA
- CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – GKS IWINY
- SPARTA ZEBRZYDOWA – ORZEŁ GOŚCISZÓW
Kolejka 7, w dniach 5-6 października 2019, godzina 15:00,
- ORZEŁ GOŚCISZÓW – CHROBRY NOWOGRODZIEC
- GKS IWINY – SPARTA ZEBRZYDOWA
- LZS ŁAZISKA – CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI
- LKS BRZEŹNIK – LKS MIERZWIN
- GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI – KS STARE JAROSZOWICE
- LKS OCICE – RYBAK PAROWA
- TWARDY ŚWIĘTOSZÓW – GÓRNIK WĘGLINIEC
Kolejka 8, w dniach 12-13 października 2019, godzina 15:00,
- CHROBRY NOWOGRODZIEC – GÓRNIK WĘGLINIEC
- RYBAK PAROWA – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW
- KS STARE JAROSZOWICE – LKS OCICE
- LKS MIERZWIN – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
- CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – LKS BRZEŹNIK
- SPARTA ZEBRZYDOWA – LZS ŁAZISKA
- ORZEŁ GOŚCISZÓW – GKS IWINY
Kolejka 9, w dniach 19-20 października 2019, godzina 15:00,
- GKS IWINY – CHROBRY NOWOGRODZIEC
- LZS ŁAZISKA – ORZEŁ GOŚCISZÓW
- LKS BRZEŹNIK – SPARTA ZEBRZYDOWA
- GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI – CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI
- LKS OCICE – LKS MIERZWIN
- TWARDY ŚWIĘTOSZÓW – KS STARE JAROSZOWICE
- GÓRNIK WĘGLINIEC – RYBAK PAROWA
Kolejka 10, w dniach 26-27 października 2019, godzina 14:00,
- CHROBRY NOWOGRODZIEC – RYBAK PAROWA
- KS STARE JAROSZOWICE – GÓRNIK WĘGLINIEC
- LKS MIERZWIN – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW
- CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – LKS OCICE
- SPARTA ZEBRZYDOWA – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
- ORZEŁ GOŚCISZÓW – LKS BRZEŹNIK
- GKS IWINY – LZS ŁAZISKA
Kolejka 11, w dniach 2-3 listopada 2019, godzina 14:00,
- LZS ŁAZISKA – CHROBRY NOWOGRODZIEC
- LKS BRZEŹNIK – GKS IWINY
- GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI – ORZEŁ GOŚCISZÓW
- LKS OCICE – SPARTA ZEBRZYDOWA
- TWARDY ŚWIĘTOSZÓW – CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI
- GÓRNIK WĘGLINIEC – LKS MIERZWIN
- RYBAK PAROWA – KS STARE JAROSZOWICE
Kolejka 12, w dniach 09-10 listopada 2019, godzina 14:00,
- CHROBRY NOWOGRODZIEC – KS STARE JAROSZOWICE
- LKS MIERZWIN – RYBAK PAROWA
- CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – GÓRNIK WĘGLINIEC
- SPARTA ZEBRZYDOWA – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW
- ORZEŁ GOŚCISZÓW – LKS OCICE
- GKS IWINY – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
- LZS ŁAZISKA – LKS BRZEŹNIK
Kolejka 13, w dniach 16-17 listopada 2019, godzina 14:00,
- LKS BRZEŹNIK – CHROBRY NOWOGRODZIEC
- GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI – LZS ŁAZISKA
- LKS OCICE – GKS IWINY
- TWARDY ŚWIĘTOSZÓW – ORZEŁ GOŚCISZÓW
- GÓRNIK WĘGLINIEC – SPARTA ZEBRZYDOWA
- RYBAK PAROWA – CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI
- KS STARE JAROSZOWICE – LKS MIERZWIN