Dzielnicowy z Kruszyna doceniony przed Nadleśnictwo Złotoryja

Dzielnicowy z Kruszyna doceniony przed Nadleśnictwo Złotoryja
fot. MZ Szef Posterunku Straży Leśnej i sam nadleśniczy podziękowali asp. szt. Arkadiuszowi Gali z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu.
istotne.pl policja, las

Do Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu wpłynęło pismo od komendanta Posterunku Straży Leśnej w Nadleśnictwie Złotoryja Bogdana Łosia i samego nadleśniczego Jacka Kramarza. W dokumencie czytamy:

Posterunek Straży Leśnej Nadleśnictwa Złotoryja składa serdeczne podziękowania za wielokrotnie udzielaną pomoc w działaniach ukierunkowanych na zwalczanie szkodnictwa leśnego przez asp. szt. Arkadiusza Galę z Komisariatu Policji w Kruszynie.

Swoją radą i doświadczeniem niejednokrotnie przyczynił się do wykrycia sprawców wykroczeń i zlikwidowania zagrożenia [...] na terenie Nadleśnictwa Złotoryja.

Rozpoznanie terenowe i zaangażowanie, jakim wykazuje się asp. szt. Arkadiusz Gala, świadczy o jego profesjonalnym podejściu do służby i wzorowym wypełnianiu swoich obowiązków.

Jeszcze raz dziękuję za pełne zaangażowanie i wieloletnią współpracę oraz trud wniesiony w poprawę bezpieczeństwa – w trosce o dobro Lasów Państwowych.